Menu

Kolejny fragment Wałbrzyskiej wyremontowany

Zakończył się remont kolejnego, ponad 400-metrowego odcinka ul. Wałbrzyskiej. 
 
 

 
 
 
 
Kolejny fragment Wałbrzyskiej wyremontowany
Sfrezowana została nawierzchnia i położono asfalt. Jezdnia została dodatkowo zabezpieczona siatką wzmacniającą. Wymienione zostały krawężniki, a do budowy pobocza wykorzystano, w ramach ekologicznego recyklingu, materiał odzyskany ze sfrezowanej nawierzchni. Na całej długości naprawianej jezdni wymieniono też na nowe m.in. dziesięć studzienek kanalizacyjnych.

Inwestycję wykonali wspólnie Gmina Wałbrzych i Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy. Wspólnie wyremontowano już ul. Tunelową ,Gdańska, i fragment  ul. Niepodległości.
 
 


 
adm
foto: użyczone EG
redkacja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomek (26 grudnia 2021 21:19)
Się redakcja nie przylozyla do artykułu. Można by powiedzieć że jakie miasto takie informacje :(
kot (26 grudnia 2021 10:12)
ul Gdańska nie ma z tą akcją nic wspólnego. słaby autorze to ul Gdyńska i tylko na odcinku od Niepodległości do Tunelowej a dalej do dworca dziury
Gosc (23 grudnia 2021 21:51)
Bzdura ! Nic się nie zgadza. Odcinek na zdjęciach wyremontowano 3 lata temu. W tym roku owszem był mały remont ale kilkaset metrów wcześniej, poza tym zakończył się już kilka miesięcy temu więc po co o tym teraz pisać? Może kopalnia chce jakos zapunktowac bo np. Szykują jeszcze więcej transportu ciężarówkami po tej drodze, hmm . I tak już ciężko się przy tej ulicy mieszka przez te ciężarówki a wylanie nowego asfaltu niewiele w tym zmienia.

Dodaj komentarz

Coraz bliżej końca... (FOTO)

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna podsumowuje w Pleszewie 5...

Nowa aplikacja dla rowerzystów od LOT-u Aglomeracji Wałbrzyskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij