Menu

Pojadą zwiedzać Sejm i Senat

Ponad 60 prac wpłynęło na konkurs "Mam eko-pomysł!". Zwycięzcy w ramach nagrody pojazdą do Warszawy, między innymi zwiedzić Sejm i Senatu RP.

 
 
Pojadą zwiedzać Sejm i Senat
Konkurs adresowany był do uczniów klas 6-8 szkół podstawowych oraz klas 1-3 szkół ponadpodstawowych, a jego celem było propagowanie tematyki związanej z ochroną środowiska i działań proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu w formie eseju kreatywnych i realnych pomysłów na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska, w tym przeciwdziałaniu zanieczyszczenia powietrza, wód. Na konkurs wpłynęły 64 prace. 

Lista nagrodzonych:
 
1. w kategorii - szkoły podstawowe:
· I miejsce - Jakub Mularz,
· II miejsce - Lena Wujda,
· III miejsce - Marta Gnacy, Aleksandra Szpilarewicz,
· Wyróżnienie - Dominika Śmigielska, Maja Kucharska, Wiktoria Cynar, Julia Swęd, Adam Hryń, Martyna Dużyńska, Kaja Frąckowiak, Aleksandra Błaszczyk, Anna Rudzińska, Oliwier Taratuta, Anna Paszkiewicz.

2. w kategorii - szkoły ponadpodstawowe:
· I miejsce - Kornelia Ejsmont,
 
 
· II miejsce - Maksymilian Krawiec, Kamila Szymczyk,
· III miejsce - Wiktor Sieradzki, Kamila Banach
· Wyróżnienie - Maja Kurek, Natalia Dominikowska, Maja Bilarczyk.

Nagrody, w Zamku Ksiżż wręczył laureatom poseł Tomasz Siemoniak.  Laureaci pierwszych trzech miejsc oprócz nagród rzeczowych otrzymali zaproszenie na wyjazd na jednodniową wycieczkę do Warszawy połączoną ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP.


 
kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

pp (12 stycznia 2022 12:09)
kto organizował ten konkurs? siemioniak? za czyją kase? Jak Siemioniak to, to jest znowu jakaś komusza antypisowska hucpa.
Zdziwiony (23 grudnia 2021 13:25)
Nagroda czy kara ???
Jacek (23 grudnia 2021 12:17)
Tusk to jednak dobry człowiek,swojemu szoferowi dał wolne a sam zasuwa na elektrycznej hulajnodze.

Dodaj komentarz

Mnóstwo atrakcji z okazji Roku Księżnej Daisy w Wałbrzychu

Rekordowa aukcja na Gali Ambasadorów

Ballady i Romanse w piątce najlepszych spektakli w Polsce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij