Menu

Boguszów: pożar w Biedronce

Pożar w Biedronce w Boguszowie Gorcach. Spłonęły lodówki w markecie. 

 

Boguszów: pożar w Biedronce

Do pożaru doszło około godziny 3 w nocy z soboty na niedzielę. W Biedronce w Boguszowie Gorcach paliły się lodówki. Działania trwały dwie godziny - informują strażacy z OSP Boguszów. Pożar udało się ugasić. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru.


adm
foto: OSP Boguszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

bolo (27 grudnia 2021 12:13)
Cytuję użytkownika: RZUL
A wino ocalało?
Amarena cała
RZUL (27 grudnia 2021 0:13)
A wino ocalało?
Miecio (26 grudnia 2021 19:35)
Cytuję użytkownika: Strażak Sam
Cytuję użytkownika: Ekspedientka
Przyczyną były gorące promocje.
Ciepłe lody i zimne ognie
Gorąca ekspedientka
Strażak Sam (26 grudnia 2021 12:07)
Cytuję użytkownika: Ekspedientka
Przyczyną były gorące promocje.
Ciepłe lody i zimne ognie
Ekspedientka (26 grudnia 2021 11:34)
Przyczyną były gorące promocje.

Dodaj komentarz

Boguszów  |   pożar  |   112  |   Biedronka  |   OSP Boguszów  |  

Ani węgla, ani pieniędzy...

Zamknął złodzieja w... gołębniku

Byli kompletnie pijani. Nie mieli też prawa jazdy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij