Menu

Kolejne auto w rowie. Jest ślisko

Uważajcie na drogach, jest bardzo ślisko.  Kolejny samochód wylądował w rowie, tym razem w okolicach Zagórza. 
 

Kolejne auto w rowie. Jest ślisko

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 18:00, na miejscu pierwsi pojawili strażacy z OSP Walim. Kierowca prawdopodobnie wpadł w poślizg i wylądował w rowie.  

Uważajcie na drogach jest bardzo ślisko. W Wigilię o poranku do śmiertelnego wypadku doszło pod Dzierżoniowem. Kierowca Fiata zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym Volkswagenem.  Samochód wpadł do przydrożnego rowu, 69-letniemu kierowcy nie udało uratować życia.  
kama
foto: OSP Walim
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kierowca (27 grudnia 2021 8:17)
Zlikwidować rowy! One regularnie są zapełniane audikami i beemkami.

Dodaj komentarz

Wali Podlesie  |   112  |   wypadek  |  

Uciekał z prędkością 190 km/h. Potrącił policjanta

Narkotyki: sześć osób zatrzymanych w ciągu tygodnia

W Lubominie kradną buty, czyli wielki pech złodzieja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij