Menu

''5'' przejedziemy przez ul. Wysockiego w czwartek

- Dosłownie za dwa dni uruchamiamy tymczasowe połączenie autobusowe linii nr 5. Tak, by nie trzeba było się przesiadać. Właśnie tworzony jest tymczasowy przejazd przez ulicę Wysockiego. - poinformował prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

''5'' przejedziemy przez ul. Wysockiego w czwartek

Dotychczasowy układ ruchu w rejonie ul. Kolejowej oraz ul. Sikorskiego nie ulegnie zmianie.  Tymczasowy przystanek autobusowy przy ul. Wysockiego zostanie zlikwidowany. 

 

 

 

red

foto: fb Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jwch (30 grudnia 2021 4:13)
Ludzie nadal ta drogę nazywają obwodnica, nawet nadali jej nazwę, nie chce mi się już kogokolwiek obrażać
Skarbowy (29 grudnia 2021 20:01)
Cytuję użytkownika: XYZ
Jaki on jest brzydki...
Jak robota, którą wykonuje.
(29 grudnia 2021 16:30)
Cytuję użytkownika: XYZ
Jaki on jest brzydki...
Po matce
XYZ (29 grudnia 2021 16:30)
Jaki on jest brzydki...
DONALD TUSK (29 grudnia 2021 16:09)
Cytuję użytkownika: szełemej musi odejść
Sukces szełemeja na miarę XXI w. Będą pisać o nim w encyklopedii. A centrum przesiadkowego przy ul. Lubelskiej i PKS ni ma.
JA WAM WOJTA NIE WYBIERALEM. ZARAZ ZARAZ, A MOZE JEDNAK?
DONALD TUSK (29 grudnia 2021 16:01)
ZA MOICH RZADOW NIE PODSLUCHIWANO DZIENNIKARZY. AHA!!! KALMIE I NAWET MU BREWKA NIE PYKNIE. NO TO JEB Z DZIDY! https://www.rp.pl/inne-sluzby/art7485471-dziennikarze-podsluchiwani-przez-abw
gohciu (29 grudnia 2021 15:47)
Je*** **es "valbzikhsianina". I jego wszawe pi/66/er/44/do/--/lety.
PRAWDA (29 grudnia 2021 13:46)
Stan dróg w całym mieście to jedna wielka porażka! Obwodnica gotowa w 93% drogi w mieście zniszczone w 95%!Najważniejsza część obwodnicy robiona jest w beznadziejnych warunkach atmosferycznych. Za rok będziemy widzieli efekty tej świetnej budowy. Gwiazdeczka się cieszy to tylko pokazuje poziom zarządzania tym miastem!
dumbo (29 grudnia 2021 12:20)
Złodziej szuja powinien odejsc...nie jestem z PiS ani Po. Kradł pieniądze podpisywał dyżury na ktorych go nie było ...żenada.
szełemej musi odejść (29 grudnia 2021 8:54)
Sukces szełemeja na miarę XXI w. Będą pisać o nim w encyklopedii. A centrum przesiadkowego przy ul. Lubelskiej i PKS ni ma.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

szelemej  |   autobusy  |   linia  |   5  |   plac grunwaldzki  |  

Świebo Hip-Hop Fest ''Posse Cut'' - 15 raperów w jednym utworze

Piotr Koper nadal chce rozwiązać zagadkę 65 kilometra i szukać...

Chcą obniżki VAT na energię do 5% (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij