Menu

Zabił gołębia, depcząc po nim. Grozi mu 5 lat

52-latek z Świdnicy, który zabił gołębia depcząc po nim może spędzić w więzieniu 5 lat. Akt oskarżenia trafił do sądu. 

Zabił gołębia, depcząc po nim. Grozi mu 5 lat

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia. Mężczyzna pod wpływem alkoholu kopnął ptaka, a następnie kilkukronie go nadepnął. Został nagrany przez miejski monitoring na ulicy Wewnętrznej, ale zanim przyjechał patrol, oddalił się z miejsca zdarzenia. 

 

- Mężczyzna z nagrania to 52-letni Bogdan B. Przyznał się do zarzucanego mu czynu, a tłumaczył się nadmiarem wypitego alkoholu. Nie ma wątpliwości, że czyn był okrutny, gołąb został skazany na śmierć w cierpieniach – mówi w rozmowie z portalem swidnica24.pl prokurator Marek Rusin.

 

 

Meżczyzna nie był wcześniej karany. Teraz za kratami może spędzić 5 lat.

 

info: swidnica24.pl

foto: Straż Miejska Świdnica

Komentarze

XYZ (31 grudnia 2021 10:40)
Musiał tego gołębia z Szełemejem pomylić.
Józef (30 grudnia 2021 17:48)
A ile za muchę można dostać do odsiadki
Mundek (30 grudnia 2021 8:58)
A debile z głupimi komentarzami - w akcji!!! Niczym się nie różnią od tego, który zabił gołębia.
Głąbek (29 grudnia 2021 19:54)
Cytuję użytkownika: yvi
mów w sądzie że jesteś z PO to dostaniesz jeszcze odszkodowanie
Dodaj, że ci Szełemej zlecił odstrzał, ale kule ci się skończyły.Uważaj tylko na niebinarną, zwierzofilną Martę, bo ci zarzuci zbrodnię a nawet holokaust.
yvi (29 grudnia 2021 19:45)
mów w sądzie że jesteś z PO to dostaniesz jeszcze odszkodowanie

Dodaj komentarz

golab  |   smierc  |   but  |   wyrok  |   sad  |   swidnica  |   prokurator  |  

400 tys. zł. wyda Wałbrzych na kwiaty i nasadzenia

Kamienna Góra: Jedna osoba zginęła w pożarze

Nie żyje Szewach Weiss. Były ambasador Izraela i honorowy obywatel...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij