Menu

Zmarł Roman Świst

Zmarł Roman Świst, emerytowany strażak, pularyzator historii naszego regionu i badacz dziejów pożarnictwa.  Pogrzeb odbędzie się 3 stycznia o godz. 14.00 w kościele w Dziećmorowicach.
Zmarł Roman Świst
Roman  Świst wstąpił w szeregi strazy pożarnej w 1968 roku, pełniąc  głównie funkcje w podziale  bojowym;  Zawodowej SP, oraz  Ośrodku Szkolenia Pożarniczego KW   w  Wałbrzychu,  będąc  także  wykładowcą taktyki pożarniczej.
 
 
 
Był wieloletnim działaczem Związku Emerytów Pożarnictwa RP i pularyzatorem historii naszego regionu.  Pogrzeb odbędzie się 3 stycznia o godz. 14.00 w kościele w Dziećmorowicach.

adm
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Mikołaj (31 grudnia 2021 6:58)
Byłeś moim nauczycielem i wykładowcą tego nie łatwego zawodu a po wielu wspólnych latach służby kolegą emerytem który potrafił doskonale przekazywać wiedzę nie tylko pożarniczą ale i historyczną za które ci dziękuję.Swoim odejściem bardzo zasmuciłeś światek pożarnictwa.Spoczywaj w spokoju...
Daniel (30 grudnia 2021 18:07)
Wspaniały człowiek i sąsiad.Bedzie nam Pana brakowało .
Daniel (30 grudnia 2021 18:05)
Wspaniały człowiek i sąsiad.Bedzie nam Pana brakowało .
Kolega (30 grudnia 2021 16:46)
Fantastyczny, skromny człowiek i świetny gawędziarz. Przy tym o ogromnej wiedzy na temat regionu. Niech spoczywa w pokoju.

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij