Menu

Wygrana 9 mln zł. - szóstka w Lotto w Kamiennej Górze

Lepszego pożegnania z rokiem 2021 nie można sobie wymarzyć! We wczorajszym losowaniu Lotto padła główna wygrana w wysokości aż 9 345 079,70 zł, którą odnotowano w Kamiennej Górze. A oto liczby wylosowane w czwartek 30 grudnia w Lotto: 2, 9, 16, 28, 39, 45.

Wygrana 9 mln zł. - szóstka w Lotto w Kamiennej Górze
Szczęście dopisało osobie, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Piastowskiej 10 w Kamiennej Górze. To pierwsza tak wysoka wygrana w grze Lotto w tej miejscowości i jednocześnie lokalny rekord! Warto przypomnieć, że dotychczas należał on do wygranej w Eurojackpot sprzed niemal dwóch lat. Wówczas w mieście odnotowano wygraną III stopnia (5+0), która wynosiła aż 1 174 993,90 zł. Życzymy kolejnych wysokich wygranych!
 
Rozbita w Kamiennej Górze kumulacja rosła od 18 grudnia. Poza „szóstką” w jej trakcie padło ponad 315 tys. wygranych niższego stopnia na łączną kwotę ponad 11,8 mln zł! Co więcej, gracze przyczynili się do wsparcia sportu i kultury. W okresie od 18 grudnia dzięki zawieranym przez nich zakładom udało się przekazać ponad 7,8 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej oraz ponad 2 mln zł na Fundusz Promocji Kultury.
 
 
opr.plr
źródło: lotto.pl
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Debet (1 stycznia 2022 13:11)
No i zajebiście
Jacek (1 stycznia 2022 11:54)
Cytuję użytkownika: wydra
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Jakby nie wylali "wybitnego" doktora ze szpitala, to po roku, dwóch też byśmy mieli rekord wygranej.Co nam Kamienna będzie podskakiwać!
Słabe i nudne!
Ale oni nie potrafią o niczym innym.
wydra (1 stycznia 2022 9:58)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Jakby nie wylali "wybitnego" doktora ze szpitala, to po roku, dwóch też byśmy mieli rekord wygranej.Co nam Kamienna będzie podskakiwać!
Słabe i nudne!
Roman 500 000 (31 grudnia 2021 18:38)
Jakby nie wylali "wybitnego" doktora ze szpitala, to po roku, dwóch też byśmy mieli rekord wygranej.Co nam Kamienna będzie podskakiwać!

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   lotto  |   wygrana  |   kumulacja  |  

Zaglądamy na budowę drogi S3 (FOTO)

Ani węgla, ani pieniędzy...

Uderzył w budynek mieszkalny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij