Menu

Rozpoczęły się prace przy Głuszyckiej Strefie Aktywności Gospodarczej

- Cały teren został już oczyszczony i wyrównany. - mówi burmistrz Głuszycy, Roman Głód,  Rozpoczęły się prace przy budowie Strefy Aktywności Gospodarczej.

Rozpoczęły się prace przy Głuszyckiej Strefie Aktywności Gospodarczej

Strefa zlokalizowana jest na działce o powierzchni  ponad trzech hektarów, którą podzielono na dwanaście mniejszych. Mieści sie nieopodal wsi Grzmiąca.

Ruszyły już prace przygotowawcze. Jak poinformował nas burmistrz Głuszycy, Roman Głód,  teren został już wyrównany, zamontowano przepusty, trwa budowa wjazdu do  przyszłej strefy.

Koszt budowy Głuszyckiej Strefy Aktywności Gospodarczej to około 2,4 mln zł. Głuszyca pozyskała na ten cel ze środków Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej  1,6 mln zł. 
 

 

 Czytaj też:
W Głuszycy powstanie Strefa Aktywności Gospodarczej

opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hydraulik (1 stycznia 2022 20:04)
Cytuję użytkownika: Jacek
Cytuję użytkownika: Michał
Czy są jakieś już firmy które postawią w tym miejscu swoje zakłady?
Tak
Zakład,że nie?
Jacek (1 stycznia 2022 19:52)
Cytuję użytkownika: Michał
Czy są jakieś już firmy które postawią w tym miejscu swoje zakłady?
Tak
Michał (1 stycznia 2022 16:17)
Czy są jakieś już firmy które postawią w tym miejscu swoje zakłady?

Dodaj komentarz

Powrót głuszyckiej Ligi Lekkoatletcznej Szkół Podstawowych

Powrót Święta Włókiennika

Głuszycki Tydzień Bibliotek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij