Menu

Pożar na Strzegomskiej: 75-latek wyskoczył przez okno

75-letni mężczyzna ratując sie przed ogiem uciekł przez okno. Przy ulicy Strzegomskiej w Wałbrzychu płonął dom jednorodzinny. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak budynek jest niemal kompletnie spalony.
 

Pożar na Strzegomskiej: 75-latek wyskoczył przez okno

Do pożaru doszło około godziny 2:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Palił się dom jednorodzinny przy ulicy Strzegomskiej. 75-letni mężczyzna by ratować się przed ogniem wyskoczył przez okno z pierwszego piętra. 

- Mężczyzna  już podczas przystawiania przez strażaków drabiny wyskoczył przez okno na trawnik. Ratownicy nie stwierdzili obrażeń wynikających z upadku na trawnik czy przebywania w zadymionym domu, jednak mężczyzna trafił do szitala  na obserwację - informuje st. kpt. Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej.  

 


Trzech pozostałych lokatorów już wcześniej opuściło dom. Strażacy uratowali też kota. 
 

Jak informuje st. kpt. Tomasz Kwiatkowski budynek jest uszkodzony w znacznym stopniu i nie wiadomo czy będzie nadawał się do zamieszkania.  Parter budynku i jego wyposażenie spłonęło niemal kompletnie,  przepalone są schody prowadzące na pierwsze piętro.
 
 
 

Gaszenie ognia trwało ponad trzy godziny, na miejscu pracowało 17 strażaków.  Co było przyczyną pożaru na razie nie wiadomo. 
 
adm
foto: ilustracyjne walbrzych24.com
redakcja@walbrych24.com

Komentarze

Tobiasz (4 stycznia 2022 9:11)
Trwa zbiórka na pomoc rodzinie. Zachęcam do wpłacenia chociaż symbolicznej kwoty, każda złotówka się liczy! https://pomagamy.pl/pomochumanitarna/16-5080
Ortograf (4 stycznia 2022 0:50)
Sam kiedys uciekalem przed ogiem,masakra to byla ze hej.

Dodaj komentarz

pożar  |   112  |   policja  |   Strzegomska  |  

Kradł z dzieckiem w wózku

Podróbki z wałbrzyskiego targowiska w rękach policji

Schwytany po 11 latach ukrywania się

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij