Menu

Zmarł były prezydent Świdnicy - Jacek Drobny

Zmarł były prezydent Świdnicy Jacek Drobny. Miał 63 lata.  

Zmarł były prezydent Świdnicy - Jacek Drobny
Jacek Drobny był prezydentem Świdnicy w latach 1990-1991, Od 2018 był miejskim radnym, jednak pod koniec listopada 2019 r. zrzekł się mandatu. W 2013 roku został odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarność. Jacek Drobny zmarł po ciężkich chorobie, miał 63 lata. 
 
 
adm
foto: FB Beata Moskal-Słaniewska
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bożena (4 stycznia 2022 9:12)
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
pawel (3 stycznia 2022 16:50)
©©©©©©© Prośba o modlitwę w intencji Jacka Drobnego ©©©©©©©© ––––––––––––––––> 26 grudzień 2021 "Właśnie dowiedziałem się, że nasz kolega, wierny czytelnik i dobroczyńca tego bloga, człowiek popierający czynnie wszystkie nasze inicjatywy, Jacek Drobny, znalazł się na oddziale intensywnej opieki medycznej. Zachorował na covid. Zadzwoniła do mnie jego siostra, która była zbyt zdenerwowana, by udzielić mi dokładniejszych informacji. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę w intencji wyzdrowienia Jacka, a zaprzyjaźnionych duchownych, jeśli to możliwe, o umieszczenie tej intencji w porządku mszy. Bardzo dziękuję w imieniu rodziny oraz wszystkich znających Jacka czytelników bloga i kwartalnika "Szkoła nawigatorów", gdzie pisywał. Uczestnikom ostatniej konferencji przypomnę, że Jacek Drobny to były prezydent Świdnicy, który zwrócił się z pytaniem do jednego z wykładowców. Jeszcze raz dziękuje Gabriel Maciejewski" ––––––––––––––––––> ↓↓↓ http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/prosba-o-modlitwe-w-intencji-jacka-drobnego →→→→→→> jeśli Pan prezydent był zaszczepiony to informacja o zgonie pojawi się za kilka dni w bazie BASiW (tj. data zgonu , wiek , miejscowość i płeć) , ponieważ baza aktualizowana jest co 7-10 dni w statystykach o zgonach osób zaszczepionych lub niezaszczepionych, więc radzę wstrzymać się z komentarzami że to po szczepionce .................
drożyzna 5,80 zł chleb 10 zł dzięki wodzu (3 stycznia 2022 15:57)
szkoda
Psn (3 stycznia 2022 12:11)
Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   Jacek Drobny  |   prezydent  |  

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Świdnica przeciw przemocy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij