Menu

Biegali 24 godziny by zebrać pieniądze. Udało się.

Biegli przez 24 godziny, zrobili 120 kilometrów a wszystko po to by zebrać pieniądze na zakup wózków aby niepełnosprawne dzieci mogły uczestniczyć w górskich wycieczkach . Udało się, zebrali więcej niż zakładali.

 

 


 

Biegali 24 godziny by zebrać pieniądze. Udało się.
Urszula Kujawka i Łukasz Wawrzyniak  (z grupy biegowej #WawrzynTeam) przez 24 godziny biegali w okolicach WIelkiej Sowy - tak spędzili Sylwestra. Trasa biegła przez  Przełęcz Jugowska – Kozie Siodło – Wielką Sowę i z powrotem. 

Przebiegli w sumie tę trasę 13 razy, robiąc 120 kilometrów. Cel był szczytny - biegli dla Fundacji Ładne Historie. Celem było zebrania funduszy na zakup wózków by niepełnosprawne dzieci mogły uczestniczyć w górskich wycieczkach. I udało się. 

Chciali zebrać 24 tysiące złotych, Na zrzutka.pl udało się zebrać niespełna 35 tysięcy zł. 
 
 
 
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na Wielkiej Sowie, ale też wirtualnie! To dzięki Wam, dzięki tej pięknej społeczności, która po raz kolejny pokazała, że warto działać razem, kolejne osoby z niepełnosprawnościami latem wyruszą z nami w góry!  - napisali biegacze. 

opr. adm
foto. FB Łączą nas góry (Joanna Siwiec i Bartek Barczyk)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

T34 (4 stycznia 2022 10:44)
BRAWO
Lech (4 stycznia 2022 9:37)
Brawo i Wielki szacun dla tych Ludzi

Dodaj komentarz

Będzie wyciąg na Wielką Sowę?

Zwiedzamy region: Michałkowa – wieś ukryta wśród gór

Wieża na Wielkiej Sowie w remoncie - nieczynna przez dwa lata

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij