Menu

Przewoził narkotyki o wartości pół miliona zł. Narkotyki ukryte w butli z gazem LPG.

Ponad 5 tysięcy tabletek ekstazy i półtora kilograma metamfetaminy przechwycili pogranicznicy. Narkotyki ukryte były między innymi w... butli LPG. Zatrzymano 29-latka, który przewoził narkotyki.

 

Przewoził narkotyki o wartości pół miliona zł.  Narkotyki ukryte w butli z gazem LPG.
Pogranicznicy wraz z funkcjanuriaszumi  Administracji Skarbowej wytypowali do kontroli samochód jadący z NIemiec. Już na początku kontroli, zachowanie 29-letniego kierowcy zdrazało, że może być on pod wpływem narkotyków. Mężczyznę przebadano narkotestem - był pod wpływem amfetaminy.  Pogranicznicy skontrolowali też auto 29-latka. 

- W czynnościach uczestniczył pies Aria,  labrador szkolony do wykrywania narkotyków.  Funkcjonariusze znaleźli ponad 5 tysięcy tabletek ekstazy i ponad 1,5 kilograma metamfetaminy wewnątrz zamontowanej w aucie butli LPG. -  mówi rzecznik Izby  Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek. 
 
Wartość narkotyków oszacowano na  500 tysięcy złotych,  zostały one zabezpieczone przez straż graniczną z Jeleniej Góry, która prowadzi dalsze postępowanie w tej sprawie.
 
 
29-latek trafił do aresztu na 3 miesiące. 

 
adm
foto:  KAS
redakcja@walbrzych24.com 

 

Komentarze

Pantalon (6 stycznia 2022 13:55)
Narkotyki nie były w żadnej butli jak widać są w kondomach bo przestępca ukrył je w swojej wyjątkowo pojemnej dupie
PL (5 stycznia 2022 15:42)
Cytuję użytkownika: Chwdp
Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat.
Dobre miejsce do patrzenia …..
Chwdp (5 stycznia 2022 10:39)
Dobre chłopaki patrzą na świat zza krat.
scc (4 stycznia 2022 14:29)
jak jest wyborcą PO to dostanie jeszcze odszkodowanie
Pan (4 stycznia 2022 12:34)
Następny przestępca.Jeden zabija pieszego,drugi może zabić wielu idiotów narkomanów. Karać tak,aby była to przestroga dla innych,niosących śmierć!

Dodaj komentarz

narkotyki  |   amfetamina  |   ekstazy  |   112  |   KAS  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij