Menu

Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Kierowcy szuka policja

Tragiczny wypadek w Świdnicy. - nie żyje pieszy potrącony na skrzyżowaniu ul. Mieszka I i Wodnej. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. 

 

Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Kierowcy szuka policja

Do wypadku doszło około godziny 5 rano na skrzyżowaniu ulic  Mieszka I i Wodnej w Świdnicy. Ciało zakrwawionego mężczyzny znaleźli przechodnie i poinformowali służby.  Na miejscu pierwsi pojawili się strażacy, mężczyźnie nie udało sie uratować życia. 

Kierowca, który potrącił 60-letniego mężczyznę uciekł z miejsca wypadku - szuka go policja. Okoliczności wypadku bada prokuratura. 

 

 


adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

STOP Terrorowi sanitarnemu, Polacy się budzą! (5 stycznia 2022 21:35)
https://www.youtube.com/watch?v=BleW8wYVX3E
Mateusz (5 stycznia 2022 21:26)
Gościa złapali. 21 lat z powiatu dzierżoniowskiego, nacpany jechał że swoją 17 letnia koleżanką, też naćpana. Portale ddz i dsw milczą....brak słów. Podobno pieszy wtargnał i się na pasach położył. Bravo niezależne media. Jedne się wychyliły ale zaraz pewnie usuną. Piękny garaż i niebieska strzała.
żyd (5 stycznia 2022 18:41)
Cytuję użytkownika: Kimi
kiedyś przy mniejszej ilości samochodów i dużo mniejszym ruchu uczyli, popatrz w lewo popatrz w prawo i dopiero przechodź, a teraz dali pierwszeństwo pieszym
Głupiś.
Kimi (5 stycznia 2022 17:43)
kiedyś przy mniejszej ilości samochodów i dużo mniejszym ruchu uczyli, popatrz w lewo popatrz w prawo i dopiero przechodź, a teraz dali pierwszeństwo pieszym
Księgowy (4 stycznia 2022 21:39)
Cytuję użytkownika: Kierowca zielonoładowego diesla
Skutek wprowadzenia pierwszeństwa dla pieszych.
Fakt. Do tej pory cmentarze były pełne kierowców którzy mieli pierwszeństwo. Teraz dołączają piesi z pierwszenstwem.Ludzie są za głupi w swojej masie aby dawać im bezmyślnie pierwszenstwo.
***** *** (4 stycznia 2022 17:31)
W Wałbrzychu jakby się przydarzył podobny wypadek to PiSowskie trolle by szczekały, że brak oświetlenia, duża trawa oraz śnieg na jezdni. ***** ***
Sam on (4 stycznia 2022 15:24)
Uwierzyl ze pierwszeństwo...taķ? Kierowcy dojebac. Pieszego zakopać. Reszta niech myśli.
frgg (4 stycznia 2022 14:32)
mrówka ma pierwszeństwo przed słoniem
Przemek (4 stycznia 2022 13:51)
Dokładnie pierwszeństwo dla pieszych!!!
Pasy (4 stycznia 2022 13:42)
Niez żyje bo ustawowe pierwszeństwo nie zwalnia z praw fizyki zderzenia z samochodem. Nagrody Darwina powinny być dawane za wykonywanie ustaw bezmyślnie. Ok ciężko czasy idą, a ci którzy wam mówią co robić na lotnisku grzeją silniki by uciekać. Znajdziemy wszystkich. Jest 1 serce, a miliony są tylko zerami na koncie.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Świdnica  |   wypadek  |   prokuratura  |   policja  |   112  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij