Menu

Powstanie automatyczne Biuro Obsługi Klienta w Urzędzie w Głuszycy

Ponad  250 tys. zł. przeznaczy Głuszyca na zakup opłatomatu, komputerów i...   automatycznego Biura Obsługi Klienta. Sprzęt pozwoli też urzędnikom pracować zdalnie.  Pieniądze pochodzą z programu „Cyfrowa Gmina”.  
Powstanie automatyczne Biuro Obsługi Klienta w Urzędzie w Głuszycy

Gmina Głuszyca otrzymała grant w wysokości 255 tys. zł. na realizację programu „Cyfrowa Gmina” . Program jest współfinansowany z funduszy unijnych. Celem projektu jest rozwój cyfrowy gminy.

- W ramach grantu zaplanowano zakup chmury obliczeniowej, platformy komunikacyjnej, stacji roboczych, a także opłatomatu uniwersalnego 
i automatycznego Biura Obsługi Klienta do nowej siedziby Urzędu Miejskiego . Zakupione wyposażenie umożliwi także na prowadzenie pracy zdalnej, spotkań i szkoleń online, co jest niezwykle ważne w dobie epidemii koronawirusa- wyjaśnia burmistrz Głuszycy, Roman Głód. 
 
Platforma komunikacyjna umożliwi zdigitalizowanie i gromadzenie dokumentów w formie cyfrowej. Pozwoli na gromadzenie także plików audio i video ze szkoleń czy spotkań online z mieszkańcami. Jak informuje głuszycki urząd, pozwoli też na przeprowadzenie masowych szkoleń, powstanie wspólna dla wszystkich wydziałów urzędu cyfrowa baza mieszkańców z prawami dostępu do informacji dla poszczególnych pracowników. 
 
 

Dla pracowników urzędu kupione zostaną zestawy komputerowe wyposażone w kamerki, głośniki i mikrofony.

- Zakup opłatomatu uniwersalnego oraz automatycznego Biura Obsługi Klienta wpłynie na poprawę jakości obsługi mieszkańców przez pracowników Urzędu Miejskiego w Głuszycy.  Urządzenia pozwolą na szybkie załatwienie spraw takich jak wniesienie opłat, złożenie wniosków, podań lub deklaracji, bez konieczności kontaktu z innymi. Zakup zestawu Digital signage umożliwi udostępnianie mieszkańcom cyfrowych treści. - informuje Agata Majewska z Urzędu Miejskiego w Głuszycy.

opr. kat
foto:
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bankomat NFZ (4 stycznia 2022 21:08)
Wielkie halo.W Wałbrzychu mieliśmy od dawna wypłatomat.W szpitalu.

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   online  |  

Dzień Dziecka w Głuszycy

Głuszyca: 190 miejsc w przedszkolu

Rowery i hulajnogi elektryczne: szybciej, dalej i łatwiej!

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij