Menu

Wałbrzyski Rap: Tszelu ''Chcę oderwać się

Premiera kolejnego utworu z albumu "Jaźń" wałbrzyskiego rapera o pseudonimie Tszelu. Tym razem artysta prezentuje utwór ''Chcę oderwać się", w którym gościnnie wystąpiła wokalistka Oliwia. 

Wałbrzyski Rap: Tszelu ''Chcę oderwać się

 

 

red

foto: youtube

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sluchacz (10 stycznia 2022 16:55)
Powiedzcie mi coś. Przedstawiacie wielu nowych raperów i to się ceni. Dlaczego jednak cenzurujecie i pomijacie jednego z najbardziej obecnie rapera z Wałbrzycha czyli Dawida Obserwatora ? Myślę, że powinna być różnorodność i wielobarwność w szeroko pojętej twórczości.

Dodaj komentarz

tszelu  |   rap  |   walbrzyski  |   hiphop  |   muzyka  |   podziemie  |   underground  |   scena  |   hiphop z walbrzycha  |  

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Zamek Książ poszukuje młodych muzyków

Koncert: Piwnica pod Baranami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij