Menu

Pobili mężczyznę w Sylwestra w toalecie jednego z klubów

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili uczestnika sylwestrowej imprezy w toalecie jednego z klubów na Białym Kamieniu. 

Pobili mężczyznę w Sylwestra w toalecie jednego z klubów
Zatrzymani 24 i 25 latek. Wałbrzyszanin oraz mieszkaniec Bydgoszczy podczas imprezy sylwestrowej w toalecie jednego z lokali pobili innego uczestnika imprezy. Obaj podejrzani staną teraz przed sądem. Grozi im 3 lata więzienia. 
 
Pomiędzy pokrzywdzonym 35-latkiem, a dwoma innymi mężczyznami doszło do utarczki słownej. Wtedy to podejrzani zaatakowali wałbrzyszanina uderzając pięściami po twarzy oraz kopiąc po całym ciele.
 
Pokrzywdzony korzystał z pomocy medycznej. Na szczęście doznał obrażeń ciała nie zagrażających jego życiu. Wszyscy mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. 
 
Pierwszy z napastników został zatrzymany  jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości, drugi został zatrzymany w Szczawnie-Zdroju.
 
 
24 i 25-latek zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, gdzie w miniony poniedziałek usłyszeli zarzut pobicia.
 
Mężczyźni  przyznali się do popełnionego czynu. Mogą teraz trafić za kraty więzienia na 3 lat. Mają zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
pobicie  |   sylwester  |   walbrzych  |   klub  |   toaleta  |   997  |  

Wałbrzyski policjant z medalem mistrzostw świata w kickboxingu

Sonda: Najlepszy wałbrzyski sportowiec

Podzamcze: Zamontowano kamery na ogródkach działkowych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij