Pobili mężczyznę w Sylwestra w toalecie jednego z klubów

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili uczestnika sylwestrowej imprezy w toalecie jednego z klubów na Białym Kamieniu. 

Zatrzymani 24 i 25 latek. Wałbrzyszanin oraz mieszkaniec Bydgoszczy podczas imprezy sylwestrowej w toalecie jednego z lokali pobili innego uczestnika imprezy. Obaj podejrzani staną teraz przed sądem. Grozi im 3 lata więzienia. 
 
Pomiędzy pokrzywdzonym 35-latkiem, a dwoma innymi mężczyznami doszło do utarczki słownej. Wtedy to podejrzani zaatakowali wałbrzyszanina uderzając pięściami po twarzy oraz kopiąc po całym ciele.
 
Pokrzywdzony korzystał z pomocy medycznej. Na szczęście doznał obrażeń ciała nie zagrażających jego życiu. Wszyscy mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. 
 
Pierwszy z napastników został zatrzymany  jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości, drugi został zatrzymany w Szczawnie-Zdroju.
 
24 i 25-latek zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, gdzie w miniony poniedziałek usłyszeli zarzut pobicia.
 
Mężczyźni  przyznali się do popełnionego czynu. Mogą teraz trafić za kraty więzienia na 3 lat. Mają zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno