235 wolontariuszy będzie wspierać WOŚP. Są pierwsze przedmioty na licytację

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. Tym razem WOŚP zbiera na sprzęt przeznaczony do leczenia chorób oczu u dzieci. Tradycyjnie w Wałbrzychu orkiestra zagra w Starej Kopalni. Wciąż można przekazywać przedmioty na licytację.

Rzeczy można przynosić do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Można również oferować usługi na licytację. 
 
- Mamy już złote serduszko, przygotowane przez mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla. Mamy obrazy, szaliki, gadżety przekazane przez sportowców z ich autografami. Będziemy licytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy anioły nagrodzone w konkursie Muśnięcie Skrzydeł.  - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz. 
 
Na terenie Wałbrzycha będzie kwestować 235 wolontariuszy. Nabór już się zakończył.
 
- Wszyscy oni będą kwestować 30 stycznia na ulicach Wałbrzycha. Jest to ilość osób przyznana przez Fundację WOŚP. Zakończyliśmy już nabór. Prosimy, aby mieszkańcy nie logowali się i nie zgłaszali się przez stronę. - mówi dyrektor Jarosław Buzarewicz. 
 
Jakie atrakcje będą czekać na wałbrzyszan?
 
- Mamy już przygotowany program. W tym roku na naszej scenie zagoszczą grupy, artyści z Wałbrzycha. Cały program będzie poprzedzony pokazami i oczywiście nie może zabraknąć licytacji. Lada moment ten program mieszkańcom Wałbrzycha zaprezentujemy. Mam nadzieję, że tegoroczny finał nie będzie odbywał się wyłącznie w sieci. - mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
 
Orkiestra zagra również w sąsiednich miastach. W Świdnicy będziemy mogli wylicytować m.in. lot helikopterem i platynową płytę Sobla. Zagra Świdnicka Moto Orkiestra.
 
W Głuszycy będziemy mogli wylicytować m.in ręcznie haftowane serduszko. 
 
Listę punktów z puszkami znajdziesz tutaj
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno