Świdnica: 800 tys, na wymianę kopciuchów

800 tys. zł, na wymianę pieców węglowych pozyskała Świdnica . Ze wsparcia skorzysta ją wnioskodawcy, którzy pozostają na liście rezerwowej - może to być nawet 90 gospodarstw domowych.

 

- Osoby, których wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie, a nie przyznano im dofinansowania z powodu wyczerpania środków przeznaczonych na realizacje projektu, otrzymają w najbliższych dniach pisma z urzędu o możliwości podpisania umowy.- mówi Renata Kogut, zastępca dyrektora Wydziału Dróg i Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Świdnicy.  

Wnioskodawców będą musieli dosłać do urzędu dodatkowe dokumenty, w razie wątpliwości informacje uzyskają pod numerami telefonów: 74/856 29 91 lub 74/856 29 92 -  

W trakcie naboru złożono 2516 wniosków w 15 gminach Aglomeracji Wałbrzyskiej. Po ich ocenie na liście prawidłowo złożonych wniosków znalazło się ich 2153. W samej Świdnicy  umowę o powierzenie grantu  podpisało 209 grantobiorców. Do dziś wsparcie finansowe odebrało już 120,  pozostali natomiast  są w toku realizacji inwestycji lub je ukończyli i składają wnioski o wypłatę grantów.
 
adm
foto:  ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno