Menu

Pierwszy Orszak w Kamiennej Górze (FOTO)

Orszak Trzech Króli gości w coraz większej liczbie polskich miast. Po raz pierwszy w największych ulicznych jasełkach mogli wziąć udział mieszkańcy Kamiennej Góry. Miasto postanowiło uczcić to hucznie, zapraszając na dodatkowe wydarzenie - koncert zespołu Pectus.

Pierwszy Orszak w Kamiennej Górze (FOTO)

 

 

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

1Ania (9 stycznia 2022 11:03)
Ciekawy jestem kto to finansował i ile to kosztowało ??? Jeżeli z budżetu miasta to ja sobie tego w przyszłości nie życzę !!! Podobnie jak nie życzę sobie finansowania pochodu 1 majowego czy np. parady równości . Polska jest państwem świeckim więc za ceremoniały dot. religii , bez względu jakiej, powinni płacić jej wyznawcy a nie budżet samorządowy czy państwa.
Brawo (8 stycznia 2022 17:31)
Jest nadzieja, że Orszaki wyprą pseudopochody LGBTów i innych lewaków.
Pan (8 stycznia 2022 15:22)
Coraz więcej ludzi, chce podtrzymywać chrześcijańskie i wiarę w Boga.
Marta (8 stycznia 2022 13:35)
Lamparciane bojówki nazistowsko-marxistowskie nie blokowały orszaku?

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   orszak trzech króli  |   koncert  |   pectus  |   kultura  |  

Ani węgla, ani pieniędzy...

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij