Ferie w Głuszycy - ruszają zapisy
Zbliżają się ferie zimowe 2022, w czasie których Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy organizuje zajęcia pod hasłem „Głuszyckie  sztuka ferie”. Na dzieci w wieku 7-12 lat czekają warsztaty ceramiczne, mydlarskie, malarskie gry i zabawy, zajęcia biblioterapeutyczne i integracyjne, a także wycieczki. 
 
Zajęcia zostały podzielone na dwa, tygodniowe turnusy. Liczba miejsc dla danego turnusu jest ograniczona. Zapisy rozpoczynamy od  wtorku 11 stycznia od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 503 102 817.

Dodatkowo dzieci z Sierpnicy i z Kolc można zgłaszać pod nr tel. 600 646 833.
Dzieci z Kolc, z Łomnicy i z Grzmiącej prosimy zgłaszać pod nr 503 102 817.

Koszt uczestnictwa dziecka w jednym tygodniowym turnusie zajęć wynosi 140 zł. Zadanie zostanie dofinansowane z budżetu Gminy Głuszyca.

Zapraszamy serdecznie do udziału dzieci zamieszkałe na terenie gminy Głuszyca. Po telefonicznym zgłoszeniu chęci udziału dziecka w zajęciach prosimy rodziców czy opiekunów prawnych o obecność na zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 17 stycznia br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej CK-MBP w Głuszycy. Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel. 503 102 817. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zajęć zimowych na stronie www.ckmbp-gluszyca.pl. - informują organizatorzy zimowego wypoczynku. 
 
I turnus: 31 stycznia-4 lutego.
II turnus: 7 lutego-11 lutego.
 
opr.  adm
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno