WOŚP w Głuszycy
Przejazd elektrycznym Fiatem 126p (maluchem), koncert zespołu „Póki Co” i spacer historyczny - to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głuszycy. Orkiestra zagra już 30 stycznia. 
 

W czasie finału w głuszyckim sztabie WOŚP w Centrum Kultury- Miejskiej Bibliotece Publicznej nie zabraknie dobrej energii, płynącej od wykonawców, którzy pojawią się na scenie. - zapewniają organizatorzy. A co zaplanowano? 

-  Przed publicznością wystąpią: zespół „Póki Co”, Julia Kamińska i Wojtek Stefanowski, Maja Świderska- laureatka plebiscytu „Wałbrzych Ma Talent”, Głuszycka Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza Eugeniusza Lecia oraz młodzi uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez trenera śpiewu Radosława Zychala. Zobaczymy także pokazy grupy Only Fighting Głuszyca- Karate Kyokushin MMA K-1. Poza tym podczas finałowej niedzieli będzie można przejechać się głuszyckim e-maluchem i oraz wybrać się na spacer z Grzegorzem Czepilem, który opowie o tajemniczej historii Głuszycy. - informuje Agata Majewska z głuszyckiego urzędu miasta. 

 
Kwestować będzie 14 wolontariuszy, którzy pojawią się z puszkami na ulicach miasta. 
Finał w sali widowiskowej CK-MBP rozpoczynamy o godz. 15.30. Równocześnie prowadzona będzie transmisję online na Facebooku CK-MBP. 
 
- Przypominamy także o możliwości wpłaty za pomocą e-skarbonki i o wielu głuszyckich punktach ze Stacjonarnymi Puszkami Sztabowymi, które zasilają konto głuszyckiego sztabu WOŚP #6011 - dodaje  Agata Majewska. 
 
Link do eskarbonki - TUTAJ
 
Link do listy Stacjonarnych Puszek  głuszyckiego sztabu - TUTAJ
 
 opr. adm
foto: WOŚP
walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno