Menu

WOŚP w Głuszycy

Przejazd elektrycznym Fiatem 126p (maluchem), koncert zespołu „Póki Co” i spacer historyczny - to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głuszycy. Orkiestra zagra już 30 stycznia. 
 
WOŚP w Głuszycy

W czasie finału w głuszyckim sztabie WOŚP w Centrum Kultury- Miejskiej Bibliotece Publicznej nie zabraknie dobrej energii, płynącej od wykonawców, którzy pojawią się na scenie. - zapewniają organizatorzy. A co zaplanowano? 

-  Przed publicznością wystąpią: zespół „Póki Co”, Julia Kamińska i Wojtek Stefanowski, Maja Świderska- laureatka plebiscytu „Wałbrzych Ma Talent”, Głuszycka Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza Eugeniusza Lecia oraz młodzi uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych przez trenera śpiewu Radosława Zychala. Zobaczymy także pokazy grupy Only Fighting Głuszyca- Karate Kyokushin MMA K-1. Poza tym podczas finałowej niedzieli będzie można przejechać się głuszyckim e-maluchem i oraz wybrać się na spacer z Grzegorzem Czepilem, który opowie o tajemniczej historii Głuszycy. - informuje Agata Majewska z głuszyckiego urzędu miasta. 

 
Kwestować będzie 14 wolontariuszy, którzy pojawią się z puszkami na ulicach miasta. 
Finał w sali widowiskowej CK-MBP rozpoczynamy o godz. 15.30. Równocześnie prowadzona będzie transmisję online na Facebooku CK-MBP. 
 
- Przypominamy także o możliwości wpłaty za pomocą e-skarbonki i o wielu głuszyckich punktach ze Stacjonarnymi Puszkami Sztabowymi, które zasilają konto głuszyckiego sztabu WOŚP #6011 - dodaje  Agata Majewska. 
 
 
Link do eskarbonki - TUTAJ
 
Link do listy Stacjonarnych Puszek  głuszyckiego sztabu - TUTAJ
 
 opr. adm
foto: WOŚP
walbrzych24.com

Komentarze

ZAMIAST NA OWSIKA (11 stycznia 2022 12:32)
DAJ NA FUNDACJE BUDZIKA. MACIE PEWNOSC ZE KAZDY GROSZ TRAFI DO POTRZEBUJACYCH, A NIE DO RODZINY OWSIKA, CZY NA JAKIS PALACYK OWSIKA.
wderf (11 stycznia 2022 11:15)
szok same gwiazdy hahahahaha zbiórka na wakacje

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   WOŚP.  |  

Bardzo się zdziwiła, gdy przyjechali policjanci i założyli jej...

8 lat więzienia za dług w parabanku

Wakacje z głuszyckim Centrum Kultury

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij