Menu

Teraz łatwiej o adopcję

Świdnickie schronisko dla zwierząt jako pierwsze w Polsce daje możliwość wyszukania idealnego zwierzaka do adopcji.  W wyszukiwarkach możemy wybrać czworonoga nawet pod względem charakteru,  jego stosunku do ludzi czy innych zwierząt. 


 
Teraz łatwiej o adopcję
Wśród prawie setki ogłoszonych do adopcji psów i kotów trudno się odnaleźć, stąd nowoczesna zakładka adopcyjna pozwalająca w łatwy sposób wyszukać idealnego pupila. Zadaniem poszukującego zwierzęcia do adopcji jest przemyśleć potrzeby domowników, zwierzęcia, a następnie wybrać czworonoga względem charakteru:  jego stosunku do ludzi czy innych zwierząt. 
 
Nowa strona schroniska została również rozbudowana w system płatności online, który w bardzo prosty sposób pozwala przekazać darowiznę na rzecz Fundacji.  
 
 
 
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przekazuje rocznie do adopcji ponad 300 zwierząt. 
 
kat
foto:  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Świdnica przeciw przemocy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij