6 osób zatrzymanych z narkotykami

W dwa wieczory policjanci z Wałbrzycha zatrzymali sześć osób, które posiadały narkotyki. Podejrzanym grozi 3 lata więzienia. 

W poniedziałek po godzinie 17:30 policjanci  udali się na ul. Karkonoską w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali 28-latka. Zaskoczony mężczyzna mocno ściskał w  ręce woreczek z marihuaną, tak by nie zobaczyli tego policjanci. Nie udało mu się jej ukryć. 
 
Przed godziną 19:00 funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc udali się do do jednego z mieszkań w Mieroszowie. Okazało się, że na stole w jednym z pokoi leżała marihuana należąca do 33-latka. 
 
Nie minęły dwie godziny, a inni policjanci  przy ul. Dunikowskiego w Wałbrzychu wylegitymowali 29-letniego mieszkańca naszego miasta. Mundurowi znaleźli  przy nim woreczek strunowy z amfetaminą.
 
Dzień później przed godziną 19:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o zbyt głośnej muzyce dobiegającej z jednego z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Wałbrzychu.  Podczas tej interwencji funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkańców naszego miasta. 23 i 33-latek mieli przy sobie amfetaminę. 
 
We wtorek późnym wieczorem – około godziny 22:00 - w ręce „wywiadowców” na klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Andersa w Wałbrzychu wpadł jeszcze 38-latek. Mundurowi znaleźli przy nim marihuanę i amfetaminę.
 
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno