Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej

Podczas rutynowej kontroli drogowej zatrzymano 43-latka, który miał 0,38 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy. W samochodzie mężczyzny znaleziono narkotyki. Co więcej, 43-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mężczyzna został zatrzymany do rutynowej kontroli na ul. Wysockiego w Wałbrzychu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 0,38 promila. Nie miał też prawa jazdy. 
 
- Podczas kontroli wyszło też na jaw, że mężczyzna był też poszukiwany do odbycia kary wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu. Podczas przeszukania jego samochodu funkcjonariusze znaleźli też blisko gram amfetaminy. Mężczyzna trafił już do więzienia. Nie ominie go również odpowiedzialność za jazdę po użyciu alkoholu, kierowanie bez uprawnień i posiadanie narkotyków – mówi rzecznik wałbrzyskiej policji, Joanna Żygłowicz.
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
W.Blicharz
foto:walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno