Dyżury w wałbrzyskim Urzędzie Skarbowym

W związku z nowymi przepisami zawartymi w Polskim Ładzie pojawia się sporo pytań i wątpliwości. Od 11 stycznia w Urzędzie Skarbowym w Wałbrzychu uruchomiono  specjalne dyżury, w trakcie których pracownicy urzędu informują o nowych rozwiązaniach podatkowych

Informacje można uzyskać w dni robocze, w godzinach 8-19:
- telefonicznie pod numerem: 74 664 33 18
- osobiście w siedzibie urzędu, po wcześniejszym umówieniu wizyty na stronie 
 
Osoby zainteresowane zmianami podatkowymi wprowadzonymi pakietem Polski Ład mogą również korzystać z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej (KIS), dzwoniąc pod numer 22 330 03 30 (z telefonu komórkowego) lub 801 055 055 (z telefonu stacjonarnego). 
 
Należy pamiętać, aby po połączeniu z infolinią wybrać numer 8. Infolinia KIS czynna jest w dni robocze, w godzinach 8-18.
 
Dodatkowo działa również infolinia Ministerstwa Rozwoju i Technologii pod numerem 
22 765 64 64 w godzinach 8-16 w dni robocze.
 
Kompleksowe informacje dostępne są również na stronie internetowej Ministerstwa Finansów pod adresem  w zakładce Polski Ład oraz na stronie
 
 Informacje podzielone są tematycznie, dostępny jest także dział „pytania i odpowiedzi” (Q&A), w którym publikowane są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na temat reformy podatkowej w Polskim Ładzie. Sekcja ta jest na bieżąco aktualizowana. Dodatkowo, dzięki kalkulatorowi miesięcznego wynagrodzenia każdy pracownik może wyliczyć, jaką pensję „na rękę” otrzyma po zmianach podatkowych i jakie będą korzyści finansowe z tym związane.
 
info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno