Menu

Dyżury w wałbrzyskim Urzędzie Skarbowym

W związku z nowymi przepisami zawartymi w Polskim Ładzie pojawia się sporo pytań i wątpliwości. Od 11 stycznia w Urzędzie Skarbowym w Wałbrzychu uruchomiono  specjalne dyżury, w trakcie których pracownicy urzędu informują o nowych rozwiązaniach podatkowych

Dyżury w wałbrzyskim Urzędzie Skarbowym
Informacje można uzyskać w dni robocze, w godzinach 8-19:
- telefonicznie pod numerem: 74 664 33 18
- osobiście w siedzibie urzędu, po wcześniejszym umówieniu wizyty na stronie 
 
Osoby zainteresowane zmianami podatkowymi wprowadzonymi pakietem Polski Ład mogą również korzystać z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej (KIS), dzwoniąc pod numer 22 330 03 30 (z telefonu komórkowego) lub 801 055 055 (z telefonu stacjonarnego). 
 
Należy pamiętać, aby po połączeniu z infolinią wybrać numer 8. Infolinia KIS czynna jest w dni robocze, w godzinach 8-18.
 
 
Dodatkowo działa również infolinia Ministerstwa Rozwoju i Technologii pod numerem 
22 765 64 64 w godzinach 8-16 w dni robocze.
 
Kompleksowe informacje dostępne są również na stronie internetowej Ministerstwa Finansów pod adresem  w zakładce Polski Ład oraz na stronie
 
 Informacje podzielone są tematycznie, dostępny jest także dział „pytania i odpowiedzi” (Q&A), w którym publikowane są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na temat reformy podatkowej w Polskim Ładzie. Sekcja ta jest na bieżąco aktualizowana. Dodatkowo, dzięki kalkulatorowi miesięcznego wynagrodzenia każdy pracownik może wyliczyć, jaką pensję „na rękę” otrzyma po zmianach podatkowych i jakie będą korzyści finansowe z tym związane.
 
info: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

V_ (13 stycznia 2022 19:55)
A jak znowu zamachy bombowe będą , to nic nie załatwię .

Dodaj komentarz

dyzury  |   urzad  |   skarbowy  |   walbrzych  |   informacje  |  

Co sądzą wałbrzyszanie? Denerwuje ich patologia, ale są zadowoleni...

zDolni Ślązacy są wśród nas

Za kradzież rur, kabli i dewastację zabytku mogą trafić do więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij