Terminy przyjęć do policji na 2022 rok. Zarobisz ponad 4 tys na rękę

Jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny. Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę - to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie.

Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 3880 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 4220 zł. W następnym roku każdy funkcjonariusz otrzyma również podwyżkę w wysokości około 500 złotych miesięcznie.

 

- Pokazuje to, że służba w naszej formacji jest coraz bardziej atrakcyjna finansowo, ale przede wszystkim daje dużo satysfakcji i jest też miejscem, gdzie można rozwijać swoje pasje i niemal każdego dnia nieść pomoc innym. Nie czekaj zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem. - informuje policja

 

Osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerami telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.
 
 
Policjantem może zostać:
 
    - obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
    - posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
    - nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo -                     skarbowe;
    - korzystający z pełni praw publicznych;
    - posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych,          podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
    - dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w                      przepisach o ochronie informacji niejawnych.
 
 
Najbliższe nabory do Policji:
 
7 marca 2022 roku,
14 czerwca 2022 roku,
2 sierpnia 2022 roku,
19 września 2022 roku,
29 grudnia 2022 roku.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno