Menu

Nagranie z przejazdu kolejowego na Lubiechowie

Przejazd kolejowy na Lubiechowie to jeden z kilku w naszym mieście. Youtuber i pasjonat kolejnictwa wrzucił do sieci nagranie z tego miejsca. 

Nagranie z przejazdu kolejowego na Lubiechowie

Który wałbrzyski przejazd kolejowy prezentuje się waszym zdaniem najlepiej?

 

 

 

red

foto: youtube

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bluszczowy Romek z Valbzikha (17 stycznia 2022 6:38)
Niedługo będą zamieszczać filmiki z przejazdów Umiłowanego Cara- Naszego Ukochanego Przywódcy po obwodnicy, ale to za kilka lat.Ale wcześniej filmiki z przejazdów Narcyza Bankomatowego zielonoładowym SUVem po obarierkowanej Gagarina.
Bart (16 stycznia 2022 23:52)
Gorszy jest przejazd na dawnej Antka Kochanka. Tam nie ma nawet sygnalizacji świetlnej, a ruch jest o wiele większy.
Heniutek (16 stycznia 2022 22:02)
Po chu.u nagranie.
Tutejszy Mieszkaniec (16 stycznia 2022 20:39)
Jeżdżę codziennie przez ten przejazd. Zastanawiam się kiedy bedzie tutaj bezpiecznie. Dlaczego? Przejazd jest zle zbudowany i bardzo niebezpieczny. Nie dosc ze ulokowany pod katem ma to duze znaczenie jadac wiekszym autem poniewaz kierowca nie widzi pociagu to w kierunku miasta przy takiej slizgawce jak dzisiaj jest problem z ruszeniem pod górkę. Utrudnieniem jest ustapienie pierszenstwa na Wilczej. Musze stanac na torach ponieważ nie zmieszczę sie przed skrzyzowaniem.
Mumia (16 stycznia 2022 19:05)
Straciłem 2 min swojego życia
ROMAN ZA MUREM (16 stycznia 2022 19:03)
Już nie ma o czym pisać?
wódz grzmiace gacie (16 stycznia 2022 18:02)
taki przejazd z gatunku może przejadę, a może nie....LOL
kierowca (16 stycznia 2022 17:11)
Moim zdaniem jeden z najniebezpiecznijszych przejazdow - i nie posiadajacy szlabanów a kiedyś tu były szlabany . Dlaczego je zdemontowano , oszczednść nie zawsze idzie w parze z bezpieczeństwem .

Dodaj komentarz

przejazd  |   kolejowy  |   walbrzych  |   lubiechow  |   kolej  |   intercity  |   pkp  |   miasto  |   w24  |  

Wałbrzych (Waldenburg) na filmie z 1929 roku. Prawdziwy unikat

Gość Dnia - Edyta Płaneta-Siewierska

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij