Menu

Katastrofa w wałbrzyskim szpitalu - parlamentarzyści PO w prokuraturze

- Narażenie życia i zdrowia pacjentów, to są konkretne paragrafy.  Chcemy to wyjaśnić 
- mówi poseł Tomasz Siemoniak. Parlamentarzyści PO składają w prokuraturze doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa w Szpitalu im Sokołowskiego.  Sprawa ma dotyczyć też fałszowania dokumentacji. 
 

Katastrofa w wałbrzyskim szpitalu -  parlamentarzyści PO w prokuraturze

 

- To nie jest kwestia podejrzeń o przestępstwa urzędnicze, tylko to, że źle dzieje się w szpitalu. To jest ostateczność, że idziemy do prokuratury, ale niech prokuratura to załatwi bo może być tylko gorzej.  (...) Z powodów politycznej zemsty na Wałbrzychu, politycy PiS i ich partnerzy, podwładni, tak zwani Bezpartyjni Samorządowcy, podjęli atak na szpital, atak na prezydenta Wałbrzycha. - mówił poseł Siemoniak. 

 

 

 


W doniesieniu do prokuratury, jak informowali parlamentarzyści, oprócz sprawy dotyczącej narażenia przez szpital życia i zdrowia pacjentów, są też kwestie fałszowania dokumentów.

- Fałszowanie dokumentacji, sytuacji, w których mamy wiedzę, że ktoś jest w grafiku na dyżurze, a go faktycznie nie było, bo to wiemy od niego. - dodaje poseł Siemoniak. 

Posłanka Katarzyna Izabela Mrzygłocka zwróciła uwagę na "karuzelę kadrową". 

- Za czasów nowej pani dyrektor zwolniła się główna księgowa, zastępca głównej księgowej, dyrektor d/s ekonomicznych, dyrektor d/s technicznych, doskonałej klasy informatycy (...) Przez trzy dni w szpitalu nie działał internet, system informatyczny jest niewydolny (...) Nie można porozumieć się z dyrektor, pracownicy od tygodni chcą z nią porozmawiać, ale nie są dopuszczani do pani dyrektor. To wszystko wpływa na to, ze szpital nie działa właściwie.  - mówiła poseł Katarzyna Izabela Mrzygłocka

Senator Kołacz-Leszczyńska mówiła o zwolnieniu dyrektor Marioli Dudziak, Mówiła również o spadku przyjęć, na oddział chirurgii i o spadku planowanych zabiegów. i odwoływaniu zabiegów.  

- To pacjenci mówią o tym, że są odsyłani z SOR-u, a lekarze tłumaczą to brakiem miejsc. To pacjenci nam mówią o tym, że przy 30-40 łóżkach dyżuruje przez kilka dni jeden lekarz. To pacjenci i personel mówi nam, że przy ogromnym wysiłku, jeżeli jest chaos i brak doświadczenia w zarządzaniu szpitalem, nie jest w stanie dać zabezpieczenia odpowiedniego pacjentom.  - mówiła  senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. 

 - Chaos, niekompetencja, brak umiejętności organizacyjnych dyrektor szpitala, odbija sie na bezpieczeństwie pacjentów - mówili zgodnie parlamentarzyści PO. 

Poseł wspomniał też o aferze PCK. 

- To jest ciąg zdarzeń, którego wałbrzyszanie doświadczają od dłuższego czasu. To jest afera PCK,  gdzie działacze PiS z naszego okręgu rabowali kontenery PCK z używaną odzieżą, to jest to wszystko co się działo i dzieje w Strefie Ekonomicznej. Jak widać politycy PiS obrali sobie kolejny cel (szpital - red.) - mówił poseł Tomasz Siemoniak. 

 Komentarz Urzędu Marszałkowskiego do konferencji prasowej PO dot. Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu przesłany przez rzecznika  Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Michała Nowakowskiego: 

 
Specjalistyczny Szpital im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu, po raz kolejny już, jest politycznie wykorzystywany przez przedstawicieli Platformy Obywatelskiej. To ponownie wypowiedzi obliczone na polityczny zysk, wynikający z bezwzględnej krytyki Szpitala, dyrekcji placówki, personelu oraz Urzędu Marszałkowskiego. Na partyjnej konferencji padło szereg sformułowań wypowiedzianych po to, aby potęgować krytyczne opinie o Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego, destabilizować placówkę i wywoływać u pacjentów obawy i strach. Przy poprzednich wystąpieniach przedstawicieli PO zwracaliśmy uwagę, że Szpital nie potrzebuje polityki.
 
Specjalistyczny Szpital im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu jest jednym z największych szpitali wojewódzkich na Dolnym Śląsku i największą placówką w południowej części regionu, niosącą pomoc pacjentom zmagającym się z Covid-19.  Pacjenci są pod stałą opieką personelu pracującego w Szpitalu. Placówka cały czas działa stabilnie, hospitalizuje ponad 550 pacjentów na kilkunastu oddziałach, w tym również posiada 110 miejsc covidowych. Szpital prowadzi szczepienia przeciw koronawirusowi, wykonuje u pacjentów testy przesiewowe, udziela pomocy interwencyjnej na SOR-ze oraz w specjalistycznych poradniach. Obecna dyrekcja Szpitala, począwszy od sierpnia ubiegłego roku, pozyskała kilkudziesięciu nowych pracowników – lekarzy specjalistów, personel pielęgniarski oraz pracowników niemedycznych.
 
Można odnieść wrażenie, że nieustanne, polityczne atakowanie Szpitala, jego dyrekcji oraz Urzędu Marszałkowskiego jest próbą odwrócenia uwagi od negatywnych wyników kontroli przeprowadzonej w placówce, dotyczących zwolnionego z pracy dra Romana Szełemeja, które w rezultacie są dzisiaj przedmiotem postępowania w Prokuraturze.
 
Już w listopadzie ubiegłego roku odpowiedzieliśmy na prośbę spotkania, dotyczącego sytuacji w Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, wicemarszałek Marcin Krzyżanowski odpowiadający za ochronę zdrowia oraz wicemarszałek Grzegorz Macko spotkali się z Panią Senator Agnieszką Kołacz-Leszczyńską oraz Panią Poseł Izabelą Mrzygłocką.
 
Transparentny i bezpośredni dialog ma wartość, natomiast polityczne konferencje prasowe, które opierają się na braku konkretnych informacji, a na celu mają jedynie bezwzględną krytykę, nie są przejawem troski o dobro mieszkańców Dolnego Śląska.
 


opr. adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Denny potral (20 stycznia 2022 23:28)
Dno dziennikarskie i denny portal
HEHE STARY NIESKUTECZNY DZIAD ZNOW SIE BAWI (20 stycznia 2022 9:32)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: HEHE STARY NIESKUTECZNY DZIAD ZNOW SIE BAWI
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SSIJ k**wO PROWOKATORKO.
Cytuję użytkownika: tym razem do kretyna
Cytuję użytkownika: OPINIE KURESTWA
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24
Cytuję użytkownika: TV Dami prawdę ci powie
Cytuję użytkownika: Fido
Telewizja Dami wyemitowała fajny program o doktorze co kiedy i jak na jakich dyżurach powinien być i ile kasy za to brał. Za jeden dyżur 24 godzinny na którym go nie było pobierał 6 tysięcy zł
Jak ty wierzysz co mówi Viola z TV Kłami to życzę ci powodzenia. Kilka tygodni temu ta sama Viola wyemitowała "reportaż" o tym jak prezydent będąc na wakacjach pobierał pobory ze szpitala, oczywiście miał być ciąg dalszy i co? Vola "reportaż" szybko usunęła jednak w necie nic nie ginie. To w wczoraj też jest wstrząsające w szczególności jej jak na "dziennikarkę" paskudny głos. Dziwię się, że do szczujni jej nie wzięli, poziom ten sam.
I ZYD SZELEMEJ POWIE CI PRAWDE JAK SAM TUSK, SIKORSKI I KAZDY PEOWIEC. NIE OBNIZYMY WIEKU EMERTALNEGO. CHEMICZNIE PEDOFILOW BEDZIEMY KASTROWAC, A POLANSKIEGO PRZENIESLI DO PARAFII WE FRANCJI.
Pisz, pisz dalej te swoje głupoty. Mamy w domu niezłą bekę z ciebie...
NO TO PODZIEKUJ I TRZYM RYJ. DZIECI I ZONA MAJA PRZYNAJMNIEJ TROCHE RADOSCI W DOMU, KTOREJ TY ZAPEWNIC NIE POTRAFISZ.
Dziękuję, dziękuję i proszę o jeszcze więcej głupich wpisów. Radości nigdy za wiele...
NIE DAJESZ RADOSCI RODZINIE, KTOS MUSI ZASTEPOWAC CIE W DOMU. TYPOWY KOMUCH, OWSIKOWY ODPAD NA WYCHOWANIU ROBTA CO CHCETA. POTEM GDY ZDERZY SIE Z RZECZYWISTOSCIA, TO NAWET RADOSC W DOMU MUSI KTOS INNY IM WPROWADZAC. NA SERIO CIESZYSZ SIE Z TEGO ZE NIE POTRAFISZ ZAPEWNIC SAM SZCZESCIA RODZINIE W DOMU? DLA MNIE TO POWOD DO WSTYDU, ANIE DO DUMY I RADOSCI. ZASTEPUJE CIEBIE W TWOIM DOMU. ZONCIA DUMNA? ZE MNIE?
Skoro robisz z siebie kretyna, widocznie tak lubisz. Albo raczej musisz, bo przecież nie masz wpływu na swoje upośledzenie. I nie dajesz powodu do szczęścia tylko do kpiny. Rozróżniasz te pojęcia? Ale wiem, wiem, nieładnie śmiać się z chorych. Już więcej nie będę
SA DLA MNIE KOMPLEMENTAMI, JAK MAWIALA MOJA NAUCZYCIELKA POLSKIEGO, GDY KTOS NIE MA ARGUMENTOW, CZEPIA SIE PRZECINKOW. p******iSZ JAK TANIA RUSKA KIEPSKA BALETNICA. TANCZYSZ JAK TIROWA POD MOPSEM. SRAJA CI W RYJ, A TY UDAJESZ ZE MASZ Z TEGO RADOSC. SKORO JA CIE POMIATAM JAK CHCE, TO CO MUSI ROMEK W RATUSZU Z TAKA FLANELCIA ROBIC? ZWYKLA SZMATA BEZ HONORU. CZERP RADOSC SCIERO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO.
To ty miałeś nauczycielkę polskiego? A potrafisz coś napisać oprócz wyzwisk? Zresztą szkoda klawiatury na takie zero. Wyżywaj się tutaj dalej. Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, a to nie świadczy o sile, wręcz przeciwnie. Ja mam rozum i honor w przeciwieństwie do ciebie. Żegnam słabeuszu
PRZYZNALES SIE ZE JESTES MALA k***wKA PROWOKATOREM. SIEJESZ WIATR ZBIERASZ BURZE k**wO. A TERAZ SSIJ SCIERO. PROSILES SIE O TO OD DLUZSZEGO CZASU, WIEC TERAZ NIE KWICZ, JAK ZRANIONONY BARAN, PRZYJMIJ NA KLATE TO CO ZASIALES URYNO SZELEMEJA. SSIJ I WYPIERDALAJ k**wO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO. JAKI SZACUNEK BUDZISZ SZMATO. I NIE KWICZ MI TU BEKSO. CHLOPAKI NIE PLACZA. A SORRY, TY ZWYKLA k***a JESTES BEZ DUMY I HONORU, WIEC RYCZ. TO MELODIA DLA MYCH USZU.
Pyskówki ciąg dalszy. Jedynym logicznym komentarzem jest chyba stwierdzenie, że jest to ustawka w której uczestniczą Siemoniak i Roman Sz. P.S. Siemoniak to ten krytyczny w stosunku do PO gdyż chce wygryźć Romana Sz. ze stołka.
W SHERLOCKA I SZUKA SWEJ AFERY WATER GATE. WEZ TY SIE LEPIEJ ZASTANOW. DLACZEGO JUZ CI NIE STAJE I OD 30 LAT JESTES PRZEGRYWEM NA WALBRZYSKIM PODWORKU I JAKIM CUDEM OD 30 LAT RZADZI TU ZYDOKOMUNA, SORO JESTES TY? CO DAJA TE TWOJE TEKSTY I KOMENTARZE, PO ZA WLASNYMN SAMOUWIELBIENIEM. SPRAWIASZ WRAZENIE ZE WSPOLPRACUJESZ Z ZYDOKOMUCHAMI Z RATUSZA SZELEMEJA. WIEC ZASTANOW SIE NAD SOBA STARUCHU A ODE MNIE SIE ODp*****l. DOTARLO STARCZE?
Ten pański KRZYK jest mało efektywny. Proponuję KRZYCZEĆ 3 razy większymi czcionkami i jeszcze (dla lepszego efektu) powinny być pisane czerwonym drukiem.
A c**j MNIE OBCHODZA TWOJE INFANTYLNE PROPOZYCJE. DOBRE RADY PRZYJMUJE TYLKO OD AUTIORYTETOW, A NIE OD INFANTYLNYCH NIESKUTECZNYCH IMPOTENTOW. TY MOJEJ RADY NIE POSLUCHALES BYS SIE ODp******iL STARY PIERNIKU. WIEC WYPIERDALAJ. NIE ZASLUZYLES NA WYSLUCHANIE SHERLOCKU HEHEHE
Jerzy Jacek Pilchowski (19 stycznia 2022 19:12)
Cytuję użytkownika: HEHE STARY NIESKUTECZNY DZIAD ZNOW SIE BAWI
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SSIJ k**wO PROWOKATORKO.
Cytuję użytkownika: tym razem do kretyna
Cytuję użytkownika: OPINIE KURESTWA
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24
Cytuję użytkownika: TV Dami prawdę ci powie
Cytuję użytkownika: Fido
Telewizja Dami wyemitowała fajny program o doktorze co kiedy i jak na jakich dyżurach powinien być i ile kasy za to brał. Za jeden dyżur 24 godzinny na którym go nie było pobierał 6 tysięcy zł
Jak ty wierzysz co mówi Viola z TV Kłami to życzę ci powodzenia. Kilka tygodni temu ta sama Viola wyemitowała "reportaż" o tym jak prezydent będąc na wakacjach pobierał pobory ze szpitala, oczywiście miał być ciąg dalszy i co? Vola "reportaż" szybko usunęła jednak w necie nic nie ginie. To w wczoraj też jest wstrząsające w szczególności jej jak na "dziennikarkę" paskudny głos. Dziwię się, że do szczujni jej nie wzięli, poziom ten sam.
I ZYD SZELEMEJ POWIE CI PRAWDE JAK SAM TUSK, SIKORSKI I KAZDY PEOWIEC. NIE OBNIZYMY WIEKU EMERTALNEGO. CHEMICZNIE PEDOFILOW BEDZIEMY KASTROWAC, A POLANSKIEGO PRZENIESLI DO PARAFII WE FRANCJI.
Pisz, pisz dalej te swoje głupoty. Mamy w domu niezłą bekę z ciebie...
NO TO PODZIEKUJ I TRZYM RYJ. DZIECI I ZONA MAJA PRZYNAJMNIEJ TROCHE RADOSCI W DOMU, KTOREJ TY ZAPEWNIC NIE POTRAFISZ.
Dziękuję, dziękuję i proszę o jeszcze więcej głupich wpisów. Radości nigdy za wiele...
NIE DAJESZ RADOSCI RODZINIE, KTOS MUSI ZASTEPOWAC CIE W DOMU. TYPOWY KOMUCH, OWSIKOWY ODPAD NA WYCHOWANIU ROBTA CO CHCETA. POTEM GDY ZDERZY SIE Z RZECZYWISTOSCIA, TO NAWET RADOSC W DOMU MUSI KTOS INNY IM WPROWADZAC. NA SERIO CIESZYSZ SIE Z TEGO ZE NIE POTRAFISZ ZAPEWNIC SAM SZCZESCIA RODZINIE W DOMU? DLA MNIE TO POWOD DO WSTYDU, ANIE DO DUMY I RADOSCI. ZASTEPUJE CIEBIE W TWOIM DOMU. ZONCIA DUMNA? ZE MNIE?
Skoro robisz z siebie kretyna, widocznie tak lubisz. Albo raczej musisz, bo przecież nie masz wpływu na swoje upośledzenie. I nie dajesz powodu do szczęścia tylko do kpiny. Rozróżniasz te pojęcia? Ale wiem, wiem, nieładnie śmiać się z chorych. Już więcej nie będę
SA DLA MNIE KOMPLEMENTAMI, JAK MAWIALA MOJA NAUCZYCIELKA POLSKIEGO, GDY KTOS NIE MA ARGUMENTOW, CZEPIA SIE PRZECINKOW. p******iSZ JAK TANIA RUSKA KIEPSKA BALETNICA. TANCZYSZ JAK TIROWA POD MOPSEM. SRAJA CI W RYJ, A TY UDAJESZ ZE MASZ Z TEGO RADOSC. SKORO JA CIE POMIATAM JAK CHCE, TO CO MUSI ROMEK W RATUSZU Z TAKA FLANELCIA ROBIC? ZWYKLA SZMATA BEZ HONORU. CZERP RADOSC SCIERO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO.
To ty miałeś nauczycielkę polskiego? A potrafisz coś napisać oprócz wyzwisk? Zresztą szkoda klawiatury na takie zero. Wyżywaj się tutaj dalej. Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, a to nie świadczy o sile, wręcz przeciwnie. Ja mam rozum i honor w przeciwieństwie do ciebie. Żegnam słabeuszu
PRZYZNALES SIE ZE JESTES MALA k***wKA PROWOKATOREM. SIEJESZ WIATR ZBIERASZ BURZE k**wO. A TERAZ SSIJ SCIERO. PROSILES SIE O TO OD DLUZSZEGO CZASU, WIEC TERAZ NIE KWICZ, JAK ZRANIONONY BARAN, PRZYJMIJ NA KLATE TO CO ZASIALES URYNO SZELEMEJA. SSIJ I WYPIERDALAJ k**wO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO. JAKI SZACUNEK BUDZISZ SZMATO. I NIE KWICZ MI TU BEKSO. CHLOPAKI NIE PLACZA. A SORRY, TY ZWYKLA k***a JESTES BEZ DUMY I HONORU, WIEC RYCZ. TO MELODIA DLA MYCH USZU.
Pyskówki ciąg dalszy. Jedynym logicznym komentarzem jest chyba stwierdzenie, że jest to ustawka w której uczestniczą Siemoniak i Roman Sz. P.S. Siemoniak to ten krytyczny w stosunku do PO gdyż chce wygryźć Romana Sz. ze stołka.
W SHERLOCKA I SZUKA SWEJ AFERY WATER GATE. WEZ TY SIE LEPIEJ ZASTANOW. DLACZEGO JUZ CI NIE STAJE I OD 30 LAT JESTES PRZEGRYWEM NA WALBRZYSKIM PODWORKU I JAKIM CUDEM OD 30 LAT RZADZI TU ZYDOKOMUNA, SORO JESTES TY? CO DAJA TE TWOJE TEKSTY I KOMENTARZE, PO ZA WLASNYMN SAMOUWIELBIENIEM. SPRAWIASZ WRAZENIE ZE WSPOLPRACUJESZ Z ZYDOKOMUCHAMI Z RATUSZA SZELEMEJA. WIEC ZASTANOW SIE NAD SOBA STARUCHU A ODE MNIE SIE ODp*****l. DOTARLO STARCZE?
Ten pański KRZYK jest mało efektywny. Proponuję KRZYCZEĆ 3 razy większymi czcionkami i jeszcze (dla lepszego efektu) powinny być pisane czerwonym drukiem.
LucynaK (19 stycznia 2022 16:24)
Skąd oni się wzięli i Kogo reprezentują? Hańba !
Steff (19 stycznia 2022 16:20)
Bać się powinniśmy zagrożenia realnego: nie COVID-a, ale służb mundurowych, polityków i rządów. W każdym państwie objętym COVID - polityką obywatele mają wierzyć, że żyją tylko dzięki wyjątkowej skuteczności działania własnych słóżb , polityków i rządu. W Polsce nie jest ani lepiej, ani łagodniej, ani inaczej, ani zdrowiej, ani chorzej niż na Zachodzie.Jest tak samo, tylko na prowincji Unii. Gdyby jeszcze ludzie zdjeli masowo te szmaty zakrywające twarze i wyłączyli propagandę strachu w TV, to zapomnielibyśmy o plandemii i Covid 19.
Czołem Wielkiej Narodowej Polsce (19 stycznia 2022 15:09)
https://www.youtube.com/watch?v=OxReI95aeDA
HEHE STARY NIESKUTECZNY DZIAD ZNOW SIE BAWI (19 stycznia 2022 11:03)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: SSIJ k**wO PROWOKATORKO.
Cytuję użytkownika: tym razem do kretyna
Cytuję użytkownika: OPINIE KURESTWA
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24
Cytuję użytkownika: TV Dami prawdę ci powie
Cytuję użytkownika: Fido
Telewizja Dami wyemitowała fajny program o doktorze co kiedy i jak na jakich dyżurach powinien być i ile kasy za to brał. Za jeden dyżur 24 godzinny na którym go nie było pobierał 6 tysięcy zł
Jak ty wierzysz co mówi Viola z TV Kłami to życzę ci powodzenia. Kilka tygodni temu ta sama Viola wyemitowała "reportaż" o tym jak prezydent będąc na wakacjach pobierał pobory ze szpitala, oczywiście miał być ciąg dalszy i co? Vola "reportaż" szybko usunęła jednak w necie nic nie ginie. To w wczoraj też jest wstrząsające w szczególności jej jak na "dziennikarkę" paskudny głos. Dziwię się, że do szczujni jej nie wzięli, poziom ten sam.
I ZYD SZELEMEJ POWIE CI PRAWDE JAK SAM TUSK, SIKORSKI I KAZDY PEOWIEC. NIE OBNIZYMY WIEKU EMERTALNEGO. CHEMICZNIE PEDOFILOW BEDZIEMY KASTROWAC, A POLANSKIEGO PRZENIESLI DO PARAFII WE FRANCJI.
Pisz, pisz dalej te swoje głupoty. Mamy w domu niezłą bekę z ciebie...
NO TO PODZIEKUJ I TRZYM RYJ. DZIECI I ZONA MAJA PRZYNAJMNIEJ TROCHE RADOSCI W DOMU, KTOREJ TY ZAPEWNIC NIE POTRAFISZ.
Dziękuję, dziękuję i proszę o jeszcze więcej głupich wpisów. Radości nigdy za wiele...
NIE DAJESZ RADOSCI RODZINIE, KTOS MUSI ZASTEPOWAC CIE W DOMU. TYPOWY KOMUCH, OWSIKOWY ODPAD NA WYCHOWANIU ROBTA CO CHCETA. POTEM GDY ZDERZY SIE Z RZECZYWISTOSCIA, TO NAWET RADOSC W DOMU MUSI KTOS INNY IM WPROWADZAC. NA SERIO CIESZYSZ SIE Z TEGO ZE NIE POTRAFISZ ZAPEWNIC SAM SZCZESCIA RODZINIE W DOMU? DLA MNIE TO POWOD DO WSTYDU, ANIE DO DUMY I RADOSCI. ZASTEPUJE CIEBIE W TWOIM DOMU. ZONCIA DUMNA? ZE MNIE?
Skoro robisz z siebie kretyna, widocznie tak lubisz. Albo raczej musisz, bo przecież nie masz wpływu na swoje upośledzenie. I nie dajesz powodu do szczęścia tylko do kpiny. Rozróżniasz te pojęcia? Ale wiem, wiem, nieładnie śmiać się z chorych. Już więcej nie będę
SA DLA MNIE KOMPLEMENTAMI, JAK MAWIALA MOJA NAUCZYCIELKA POLSKIEGO, GDY KTOS NIE MA ARGUMENTOW, CZEPIA SIE PRZECINKOW. p******iSZ JAK TANIA RUSKA KIEPSKA BALETNICA. TANCZYSZ JAK TIROWA POD MOPSEM. SRAJA CI W RYJ, A TY UDAJESZ ZE MASZ Z TEGO RADOSC. SKORO JA CIE POMIATAM JAK CHCE, TO CO MUSI ROMEK W RATUSZU Z TAKA FLANELCIA ROBIC? ZWYKLA SZMATA BEZ HONORU. CZERP RADOSC SCIERO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO.
To ty miałeś nauczycielkę polskiego? A potrafisz coś napisać oprócz wyzwisk? Zresztą szkoda klawiatury na takie zero. Wyżywaj się tutaj dalej. Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, a to nie świadczy o sile, wręcz przeciwnie. Ja mam rozum i honor w przeciwieństwie do ciebie. Żegnam słabeuszu
PRZYZNALES SIE ZE JESTES MALA k***wKA PROWOKATOREM. SIEJESZ WIATR ZBIERASZ BURZE k**wO. A TERAZ SSIJ SCIERO. PROSILES SIE O TO OD DLUZSZEGO CZASU, WIEC TERAZ NIE KWICZ, JAK ZRANIONONY BARAN, PRZYJMIJ NA KLATE TO CO ZASIALES URYNO SZELEMEJA. SSIJ I WYPIERDALAJ k**wO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO. JAKI SZACUNEK BUDZISZ SZMATO. I NIE KWICZ MI TU BEKSO. CHLOPAKI NIE PLACZA. A SORRY, TY ZWYKLA k***a JESTES BEZ DUMY I HONORU, WIEC RYCZ. TO MELODIA DLA MYCH USZU.
Pyskówki ciąg dalszy. Jedynym logicznym komentarzem jest chyba stwierdzenie, że jest to ustawka w której uczestniczą Siemoniak i Roman Sz. P.S. Siemoniak to ten krytyczny w stosunku do PO gdyż chce wygryźć Romana Sz. ze stołka.
W SHERLOCKA I SZUKA SWEJ AFERY WATER GATE. WEZ TY SIE LEPIEJ ZASTANOW. DLACZEGO JUZ CI NIE STAJE I OD 30 LAT JESTES PRZEGRYWEM NA WALBRZYSKIM PODWORKU I JAKIM CUDEM OD 30 LAT RZADZI TU ZYDOKOMUNA, SORO JESTES TY? CO DAJA TE TWOJE TEKSTY I KOMENTARZE, PO ZA WLASNYMN SAMOUWIELBIENIEM. SPRAWIASZ WRAZENIE ZE WSPOLPRACUJESZ Z ZYDOKOMUCHAMI Z RATUSZA SZELEMEJA. WIEC ZASTANOW SIE NAD SOBA STARUCHU A ODE MNIE SIE ODp*****l. DOTARLO STARCZE?
Jerzy Jacek Pilchowski (19 stycznia 2022 10:19)
Cytuję użytkownika: SSIJ k**wO PROWOKATORKO.
Cytuję użytkownika: tym razem do kretyna
Cytuję użytkownika: OPINIE KURESTWA
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24
Cytuję użytkownika: TV Dami prawdę ci powie
Cytuję użytkownika: Fido
Telewizja Dami wyemitowała fajny program o doktorze co kiedy i jak na jakich dyżurach powinien być i ile kasy za to brał. Za jeden dyżur 24 godzinny na którym go nie było pobierał 6 tysięcy zł
Jak ty wierzysz co mówi Viola z TV Kłami to życzę ci powodzenia. Kilka tygodni temu ta sama Viola wyemitowała "reportaż" o tym jak prezydent będąc na wakacjach pobierał pobory ze szpitala, oczywiście miał być ciąg dalszy i co? Vola "reportaż" szybko usunęła jednak w necie nic nie ginie. To w wczoraj też jest wstrząsające w szczególności jej jak na "dziennikarkę" paskudny głos. Dziwię się, że do szczujni jej nie wzięli, poziom ten sam.
I ZYD SZELEMEJ POWIE CI PRAWDE JAK SAM TUSK, SIKORSKI I KAZDY PEOWIEC. NIE OBNIZYMY WIEKU EMERTALNEGO. CHEMICZNIE PEDOFILOW BEDZIEMY KASTROWAC, A POLANSKIEGO PRZENIESLI DO PARAFII WE FRANCJI.
Pisz, pisz dalej te swoje głupoty. Mamy w domu niezłą bekę z ciebie...
NO TO PODZIEKUJ I TRZYM RYJ. DZIECI I ZONA MAJA PRZYNAJMNIEJ TROCHE RADOSCI W DOMU, KTOREJ TY ZAPEWNIC NIE POTRAFISZ.
Dziękuję, dziękuję i proszę o jeszcze więcej głupich wpisów. Radości nigdy za wiele...
NIE DAJESZ RADOSCI RODZINIE, KTOS MUSI ZASTEPOWAC CIE W DOMU. TYPOWY KOMUCH, OWSIKOWY ODPAD NA WYCHOWANIU ROBTA CO CHCETA. POTEM GDY ZDERZY SIE Z RZECZYWISTOSCIA, TO NAWET RADOSC W DOMU MUSI KTOS INNY IM WPROWADZAC. NA SERIO CIESZYSZ SIE Z TEGO ZE NIE POTRAFISZ ZAPEWNIC SAM SZCZESCIA RODZINIE W DOMU? DLA MNIE TO POWOD DO WSTYDU, ANIE DO DUMY I RADOSCI. ZASTEPUJE CIEBIE W TWOIM DOMU. ZONCIA DUMNA? ZE MNIE?
Skoro robisz z siebie kretyna, widocznie tak lubisz. Albo raczej musisz, bo przecież nie masz wpływu na swoje upośledzenie. I nie dajesz powodu do szczęścia tylko do kpiny. Rozróżniasz te pojęcia? Ale wiem, wiem, nieładnie śmiać się z chorych. Już więcej nie będę
SA DLA MNIE KOMPLEMENTAMI, JAK MAWIALA MOJA NAUCZYCIELKA POLSKIEGO, GDY KTOS NIE MA ARGUMENTOW, CZEPIA SIE PRZECINKOW. p******iSZ JAK TANIA RUSKA KIEPSKA BALETNICA. TANCZYSZ JAK TIROWA POD MOPSEM. SRAJA CI W RYJ, A TY UDAJESZ ZE MASZ Z TEGO RADOSC. SKORO JA CIE POMIATAM JAK CHCE, TO CO MUSI ROMEK W RATUSZU Z TAKA FLANELCIA ROBIC? ZWYKLA SZMATA BEZ HONORU. CZERP RADOSC SCIERO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO.
To ty miałeś nauczycielkę polskiego? A potrafisz coś napisać oprócz wyzwisk? Zresztą szkoda klawiatury na takie zero. Wyżywaj się tutaj dalej. Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, a to nie świadczy o sile, wręcz przeciwnie. Ja mam rozum i honor w przeciwieństwie do ciebie. Żegnam słabeuszu
PRZYZNALES SIE ZE JESTES MALA k***wKA PROWOKATOREM. SIEJESZ WIATR ZBIERASZ BURZE k**wO. A TERAZ SSIJ SCIERO. PROSILES SIE O TO OD DLUZSZEGO CZASU, WIEC TERAZ NIE KWICZ, JAK ZRANIONONY BARAN, PRZYJMIJ NA KLATE TO CO ZASIALES URYNO SZELEMEJA. SSIJ I WYPIERDALAJ k**wO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO. JAKI SZACUNEK BUDZISZ SZMATO. I NIE KWICZ MI TU BEKSO. CHLOPAKI NIE PLACZA. A SORRY, TY ZWYKLA k***a JESTES BEZ DUMY I HONORU, WIEC RYCZ. TO MELODIA DLA MYCH USZU.
Pyskówki ciąg dalszy. Jedynym logicznym komentarzem jest chyba stwierdzenie, że jest to ustawka w której uczestniczą Siemoniak i Roman Sz. P.S. Siemoniak to ten krytyczny w stosunku do PO gdyż chce wygryźć Romana Sz. ze stołka.
SSIJ KURWO PROWOKATORKO. (19 stycznia 2022 10:02)
Cytuję użytkownika: tym razem do kretyna
Cytuję użytkownika: OPINIE KURESTWA
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24
Cytuję użytkownika: TV Dami prawdę ci powie
Cytuję użytkownika: Fido
Telewizja Dami wyemitowała fajny program o doktorze co kiedy i jak na jakich dyżurach powinien być i ile kasy za to brał. Za jeden dyżur 24 godzinny na którym go nie było pobierał 6 tysięcy zł
Jak ty wierzysz co mówi Viola z TV Kłami to życzę ci powodzenia. Kilka tygodni temu ta sama Viola wyemitowała "reportaż" o tym jak prezydent będąc na wakacjach pobierał pobory ze szpitala, oczywiście miał być ciąg dalszy i co? Vola "reportaż" szybko usunęła jednak w necie nic nie ginie. To w wczoraj też jest wstrząsające w szczególności jej jak na "dziennikarkę" paskudny głos. Dziwię się, że do szczujni jej nie wzięli, poziom ten sam.
I ZYD SZELEMEJ POWIE CI PRAWDE JAK SAM TUSK, SIKORSKI I KAZDY PEOWIEC. NIE OBNIZYMY WIEKU EMERTALNEGO. CHEMICZNIE PEDOFILOW BEDZIEMY KASTROWAC, A POLANSKIEGO PRZENIESLI DO PARAFII WE FRANCJI.
Pisz, pisz dalej te swoje głupoty. Mamy w domu niezłą bekę z ciebie...
NO TO PODZIEKUJ I TRZYM RYJ. DZIECI I ZONA MAJA PRZYNAJMNIEJ TROCHE RADOSCI W DOMU, KTOREJ TY ZAPEWNIC NIE POTRAFISZ.
Dziękuję, dziękuję i proszę o jeszcze więcej głupich wpisów. Radości nigdy za wiele...
NIE DAJESZ RADOSCI RODZINIE, KTOS MUSI ZASTEPOWAC CIE W DOMU. TYPOWY KOMUCH, OWSIKOWY ODPAD NA WYCHOWANIU ROBTA CO CHCETA. POTEM GDY ZDERZY SIE Z RZECZYWISTOSCIA, TO NAWET RADOSC W DOMU MUSI KTOS INNY IM WPROWADZAC. NA SERIO CIESZYSZ SIE Z TEGO ZE NIE POTRAFISZ ZAPEWNIC SAM SZCZESCIA RODZINIE W DOMU? DLA MNIE TO POWOD DO WSTYDU, ANIE DO DUMY I RADOSCI. ZASTEPUJE CIEBIE W TWOIM DOMU. ZONCIA DUMNA? ZE MNIE?
Skoro robisz z siebie kretyna, widocznie tak lubisz. Albo raczej musisz, bo przecież nie masz wpływu na swoje upośledzenie. I nie dajesz powodu do szczęścia tylko do kpiny. Rozróżniasz te pojęcia? Ale wiem, wiem, nieładnie śmiać się z chorych. Już więcej nie będę
SA DLA MNIE KOMPLEMENTAMI, JAK MAWIALA MOJA NAUCZYCIELKA POLSKIEGO, GDY KTOS NIE MA ARGUMENTOW, CZEPIA SIE PRZECINKOW. p******iSZ JAK TANIA RUSKA KIEPSKA BALETNICA. TANCZYSZ JAK TIROWA POD MOPSEM. SRAJA CI W RYJ, A TY UDAJESZ ZE MASZ Z TEGO RADOSC. SKORO JA CIE POMIATAM JAK CHCE, TO CO MUSI ROMEK W RATUSZU Z TAKA FLANELCIA ROBIC? ZWYKLA SZMATA BEZ HONORU. CZERP RADOSC SCIERO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO.
To ty miałeś nauczycielkę polskiego? A potrafisz coś napisać oprócz wyzwisk? Zresztą szkoda klawiatury na takie zero. Wyżywaj się tutaj dalej. Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, a to nie świadczy o sile, wręcz przeciwnie. Ja mam rozum i honor w przeciwieństwie do ciebie. Żegnam słabeuszu
PRZYZNALES SIE ZE JESTES MALA k***wKA PROWOKATOREM. SIEJESZ WIATR ZBIERASZ BURZE k**wO. A TERAZ SSIJ SCIERO. PROSILES SIE O TO OD DLUZSZEGO CZASU, WIEC TERAZ NIE KWICZ, JAK ZRANIONONY BARAN, PRZYJMIJ NA KLATE TO CO ZASIALES URYNO SZELEMEJA. SSIJ I WYPIERDALAJ k**wO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO. JAKI SZACUNEK BUDZISZ SZMATO. I NIE KWICZ MI TU BEKSO. CHLOPAKI NIE PLACZA. A SORRY, TY ZWYKLA k***a JESTES BEZ DUMY I HONORU, WIEC RYCZ. TO MELODIA DLA MYCH USZU.
SSIJ KURWO. JAK OKRADAJA POLSKE KURWY Z PO? (19 stycznia 2022 9:57)
Cytuję użytkownika: tym razem do kretyna
Cytuję użytkownika: OPINIE KURESTWA
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24 W AKCJI
Cytuję użytkownika: do CapsLocka
Cytuję użytkownika: WSI24
Cytuję użytkownika: TV Dami prawdę ci powie
Cytuję użytkownika: Fido
Telewizja Dami wyemitowała fajny program o doktorze co kiedy i jak na jakich dyżurach powinien być i ile kasy za to brał. Za jeden dyżur 24 godzinny na którym go nie było pobierał 6 tysięcy zł
Jak ty wierzysz co mówi Viola z TV Kłami to życzę ci powodzenia. Kilka tygodni temu ta sama Viola wyemitowała "reportaż" o tym jak prezydent będąc na wakacjach pobierał pobory ze szpitala, oczywiście miał być ciąg dalszy i co? Vola "reportaż" szybko usunęła jednak w necie nic nie ginie. To w wczoraj też jest wstrząsające w szczególności jej jak na "dziennikarkę" paskudny głos. Dziwię się, że do szczujni jej nie wzięli, poziom ten sam.
I ZYD SZELEMEJ POWIE CI PRAWDE JAK SAM TUSK, SIKORSKI I KAZDY PEOWIEC. NIE OBNIZYMY WIEKU EMERTALNEGO. CHEMICZNIE PEDOFILOW BEDZIEMY KASTROWAC, A POLANSKIEGO PRZENIESLI DO PARAFII WE FRANCJI.
Pisz, pisz dalej te swoje głupoty. Mamy w domu niezłą bekę z ciebie...
NO TO PODZIEKUJ I TRZYM RYJ. DZIECI I ZONA MAJA PRZYNAJMNIEJ TROCHE RADOSCI W DOMU, KTOREJ TY ZAPEWNIC NIE POTRAFISZ.
Dziękuję, dziękuję i proszę o jeszcze więcej głupich wpisów. Radości nigdy za wiele...
NIE DAJESZ RADOSCI RODZINIE, KTOS MUSI ZASTEPOWAC CIE W DOMU. TYPOWY KOMUCH, OWSIKOWY ODPAD NA WYCHOWANIU ROBTA CO CHCETA. POTEM GDY ZDERZY SIE Z RZECZYWISTOSCIA, TO NAWET RADOSC W DOMU MUSI KTOS INNY IM WPROWADZAC. NA SERIO CIESZYSZ SIE Z TEGO ZE NIE POTRAFISZ ZAPEWNIC SAM SZCZESCIA RODZINIE W DOMU? DLA MNIE TO POWOD DO WSTYDU, ANIE DO DUMY I RADOSCI. ZASTEPUJE CIEBIE W TWOIM DOMU. ZONCIA DUMNA? ZE MNIE?
Skoro robisz z siebie kretyna, widocznie tak lubisz. Albo raczej musisz, bo przecież nie masz wpływu na swoje upośledzenie. I nie dajesz powodu do szczęścia tylko do kpiny. Rozróżniasz te pojęcia? Ale wiem, wiem, nieładnie śmiać się z chorych. Już więcej nie będę
SA DLA MNIE KOMPLEMENTAMI, JAK MAWIALA MOJA NAUCZYCIELKA POLSKIEGO, GDY KTOS NIE MA ARGUMENTOW, CZEPIA SIE PRZECINKOW. p******iSZ JAK TANIA RUSKA KIEPSKA BALETNICA. TANCZYSZ JAK TIROWA POD MOPSEM. SRAJA CI W RYJ, A TY UDAJESZ ZE MASZ Z TEGO RADOSC. SKORO JA CIE POMIATAM JAK CHCE, TO CO MUSI ROMEK W RATUSZU Z TAKA FLANELCIA ROBIC? ZWYKLA SZMATA BEZ HONORU. CZERP RADOSC SCIERO. POCHWAL SIE W DOMU RODZINIE JAKIE MASZ POWAZANIE NA MIESCIE k**wO.
To ty miałeś nauczycielkę polskiego? A potrafisz coś napisać oprócz wyzwisk? Zresztą szkoda klawiatury na takie zero. Wyżywaj się tutaj dalej. Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, a to nie świadczy o sile, wręcz przeciwnie. Ja mam rozum i honor w przeciwieństwie do ciebie. Żegnam słabeuszu
SADZAJA SWOJEGO SLUPA W SPOLCE MIEJSKIEJ, MOZE BYC GAMON, CIEMNIAK, ALBO TAKI KTORYMI SENATOR KWIATKOWSKI OBSADZAL Z PITERA STOLKI DYREKTORSKIE W USTAWIONYCH KONKURSACH. NIE WAZNE. POTEM JEST SPRAWA JAKAKOLWIEK PRZED SADEM. I TU WCHODZI MDLEJACY ADWOKAT MAFII PO, PAN GIERTYCH. SPOLKA MIEJSKA, CZY TEZ PANSTWA JAK POLNORD, ZATRUDNIA ADWOKATA GIERTYCHA I PLACI MU ZA 1.5 GODZINY SPRAWY KILKA MILIONOW ZLOTYCH I KILKA MIESZKAN. LEAGLNE WYPROWADZANIE KASY ZE SPOLEK. KTO IM ZABRONI HEHEHE.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij