Menu

Postępy prac na ul. Staszica (FOTO)

Korzystając z okienka pogodowego i faktu, że aura bardziej przypomina jesienną niż zimową, drogowcy kontynuują duży remont ulic w dzielnicy Nowe Miasto.

Postępy prac na ul. Staszica (FOTO)

Pełną rewitalizację przechodzą klimatyczne uliczki gęstej zabudowy tej dzielnicy. W całości remontowana jest ul. Staszica i częściowo ulice Kubeckiego oraz Paderewskiego. Ta część prac ma zakończyć się w lipcu tego roku. Projekt zakłada także rewitalizację Placu Powstańców Warszawy - ta część inwestycji potrwa do listopada. Cała przebudowa kosztować będzie około 7 mln zł i współfinansowana jest ze środków Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

 

 

 

 

 

 

plr

foto: P.Tokarski

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lokator (6 lutego 2022 16:38)
Kolejny głupi pomysł przebudowy koło Fredry oczywiście chodzi o zabranie miejsca parkingowego może mamy parkować auta na rycerskiej , i nie potrzebny nam postój Taxi, żeby nam kopcili pod oknami, a jeszcze jedno żeby dojechać na początek ulicy Fredry 2 to trzeba jechać do o koła dramat projek imbecyla, po co nam ławeczki żeby żule miały gdzie się napić i zostawić syf po sobie świetne pomysły.
gohciu (18 stycznia 2022 19:28)
Toż "pukają" się z tym max czasu. I te kre-t-y-ń-skie serie zdjęć, leniwego trzymacza aparatu.
Jja (18 stycznia 2022 7:43)
Krawężniki zostawiają stare.

Dodaj komentarz

remont  |   staszica  |   paderewskiego  |   nowe miasto  |   drogi  |   rewitalizacja  |  

Bezpieczny Motocyklista - warsztaty DORD w Wałbrzychu

Postęp prac na Placu Grunwaldzkim. Jest już kostka po jednej...

Remont kolejnych kamienic za prawie 7 mln. zł.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij