Menu

Stłuczka na ulicy 1 Maja

Na ulicy 1 Maja zderzyły się dwa samochody. Wystepują utrudnienia w ruchu

Stłuczka na ulicy 1 Maja

Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. Samochody marki Opel i Citroen zablokowały drogę. 

 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kierowca (18 stycznia 2022 7:30)
Coraz częstszymi przyczynami wypadków i kolizji ww Wałbrzychu jest stan dróg.Coraz częściej wyjeżdżając rano do pracy mamy do czynienia z lodowiskiem na drodze.Służby miejskie mają to w głębokim poważaniu podobnie jak włodarz miasta który bardziej zajęty jest politykowaniem i bieganiem za kamerą jak pies za suką niż przejmowaniem się sprawami miasta. Zatem proszę aby policja nie pouczała kierowców tylko pouczyła prezydenta.
Mieszko (17 stycznia 2022 18:54)
Sytuacje kiedy kierowcy blokują drogę z powodu kolizji zdarzają się bardzo często w gdy kiedy jednym z uczestników jest kobieta. Nie da rady takiej przetłumaczyć, że powinno się usunąć pojazdy na pobocze i umożliwiać innym użytkownikom drogi na bezpieczny przejazd.
Tomcio (17 stycznia 2022 17:23)
Skoro nie było poszkodowanych a blokują drogę to na dzień dobry po 500zł dla jednego i drugiego a potem zaczynamy rozmowę o kolizji

Dodaj komentarz

wypadek  |   stłuczka  |   zderzenie  |   policja  |   miasto w24  |   samochody  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij