Menu

Gość Dnia - Robert Wróbel

- W najlepszym liceum w regionie zaszczepionych przeciwko COVID-19 jest praktycznie 100 proc. nauczycieli i pracowników obsługi. Zaszczepionych jest także ponad 90 proc. uczniów najstarszych klas. - Cieszę się, że świadomość kadry i młodzieży jest u nas tak duża. Ze spokojem planujemy studniówkę i odtańczenie poloneza w Rynku - mówi Robert Wróbel, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu.

Gość Dnia - Robert Wróbel

Komentarze

pawel (18 stycznia 2022 19:26)
→→→→→→→> Ze spokojem planujemy studniówkę i odtańczenie poloneza w Rynku →·→·→·→·→·→·→·→·→·→·→·> tylko koniecznie w maseczkach , gdyż obowiazuje nakaz maskowania w przestrzeniach publicznych o ile nie możemy zachować dystansu 2 metrów , a chyba w tańcu nie możemy .............LALALALALALALALALAL , pan dyrektor na pewno uważa że maseczki zapobiegają transmisji wirusa i w ten sposób chronimy nie tylko siebie jak i innych ........ale coż , skoro to prezydent miasta obsadza stanowiska dyrektorskie ............jaki prezydent taki dyrektor NANANANANANANNA
pawel (18 stycznia 2022 19:23)
→→→→→→→> Cieszę się, że świadomość kadry i młodzieży jest u nas tak duża. →·→·→·→·→·→·→·→·→·→·→·> raczej indolencja na fakty i badania naukowe BUEHEHEHEHEHEHE
pawel (18 stycznia 2022 19:16)
→→→→→→→> W najlepszym liceum w regionie zaszczepionych przeciwko COVID-19 jest praktycznie 100 proc. nauczycieli i pracowników obsługi. →·→·→·→·→·→·→·→·→·→·→·> I to ma być powodem do dumy ,że wzieło się udzial w eksperymencie medycznym nieskutecznych preparatów covidowych mając dobre wykształcenie , poparte u niektórych studiami podyplomowymi , więc i myslę dużym ilorazem inteligencji oraz umiejętnościa analizowania faktów ze swiata medycyny oraz nauki? To jest kompletna żenada. Ale nic dziwnego bo większość nauczycieli to wolnomyśliciele brukselskiego komunizmu , którzy mądrość upatrują w nowych wzorcach zaczerpniętych z marksizmu kulturowego m.in ideologii gender , LGBT ,antychrześcijaństwa zresztą kto ma kształcić kadry nauczycielskie kiedy na uniwersytetach wykladowcami są przedstawiciele na poziomie Centrum Modelowania Matematycznego i Informatycznego Uniwersytetu Warszawskiego , ktorego przedstawiciele od 2 lat doradzają premierowi Morawieckiemu w kwestiach walki z mniemaną pandemią co skutkuje nadmiarowymi zgonami i kryzysem gospodarczym w kraku ...............z takiej kużni potem wychodzi kadra nauczycielska która chełpi się 100 procentową wyszczepialnością BUEHEHEEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEH
widok (18 stycznia 2022 12:00)
To liceum wylęgarnia talentów z spośród dzieci "wałbrzyskiej urzędniczej elyty" Co się dziwić poziomowi wyszczepień
Krzysztof Ibisz (17 stycznia 2022 22:30)
Gdzie ten gosc robi sobie botox?
PLL LOT (17 stycznia 2022 19:47)
Dobra szkoła, dobrzy nauczyciele, a jakoś nie dostrzegli tej tajemnej wiedzy zdobytej przez antyszczepów, ukrytej w tajemniczych postach na Facebooku :D Przecież doktor Rocco i Johnny Sins udowodnili, że szczepionka wszczepia ludziom śledzące mikrochipy!!
,,,,,,, (17 stycznia 2022 19:11)
Cytuję użytkownika: ...
Cytuję użytkownika: Bogdan
I który dyrektor podskoczy Pany Robertowi? W Wałbrzychu jest Pan poza konkurencją.
Ach, jaki lizus! Można mieć sporo uwag odnośnie traktowania młodych w tej szkole, zwłaszcza kilkanaście lat temu. niektórzy musieli odwiedzać psychologa, by zapomnieć o niezbyt miłych komentarzach kadry. Renomę szkoły buduje przede wszystkim praca uczniów, a często...korepetytorów, zwłaszcza z nauk ścisłych...
Szanowny przedmówca zapomniał dodać, że co by nie powiedzieć pozycję II LO buduje się na wiedzy uczniów. A kto nie lubi się uczyć może wybrać np. "szkółkę niedzielną", w której uczniowie zamiast wiedzy mogą pochwalić się stukaniem glanami w podłogę.
... (17 stycznia 2022 18:02)
Cytuję użytkownika: Bogdan
I który dyrektor podskoczy Pany Robertowi? W Wałbrzychu jest Pan poza konkurencją.
Ach, jaki lizus! Można mieć sporo uwag odnośnie traktowania młodych w tej szkole, zwłaszcza kilkanaście lat temu. niektórzy musieli odwiedzać psychologa, by zapomnieć o niezbyt miłych komentarzach kadry. Renomę szkoły buduje przede wszystkim praca uczniów, a często...korepetytorów, zwłaszcza z nauk ścisłych...
Bogdan (17 stycznia 2022 17:41)
I który dyrektor podskoczy Pany Robertowi? W Wałbrzychu jest Pan poza konkurencją.

Dodaj komentarz

Dziki w Śródmieściu Wałbrzycha, ryś w Jugowie

Budowali miasto przyszłości z LEGO

Nowe centrum sportowo-dydaktyczne oficjalnie otwarte

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij