Menu

Panel dyskusyjny z udziałem Słonia, Bovskiej i Petera

Elementem 7. edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych był panel dyskusyjny na temat "Po co komu wywiad? Co różni dziennikarza od artysty?". W  sali teatralnej ŚOK odpowiedzi na te pytania szukała Bovska, Peter (Vader) oraz Słoń (WSRH), a dyskusję moderował Artur Rawicz (cgm.pl). 

Panel dyskusyjny z udziałem Słonia, Bovskiej i Petera
W spotkaniu wzięło również udział ponad 100 widzów.
 
We wtorek odbędą się warsztaty dziennikarskie prowadzone przez Artura Rawicza. Mają ułatwić przygotowanie recenzji płyt do konkursu organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Nabór tekstów trwa do niedzieli 23 stycznia i każdy może wziąć w nim udział. Pula nagród wynosi 1000 zł. Szczegóły dostępne są tutaj 
 
 
 
red
foto: Artur Ciachowski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

warsztaty  |   dziennikarstwo  |   rawicz  |   słoń  |   bovska  |   teer  |  

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wrocław-Rawicz-Góra – ruszyło nowe połączenie Kolei Dolnośląskich

Jak poradzić sobie z chorobą nowotworową?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij