Menu

Rzeczka: uczą się jeździć na nartach

Rozpoczął się program bezpłatnej nauki jazdy na nartach dla dzieci z gminy Walim. Zajęcia odbywają się przy Kompleksie Wyciągów Narciarskich „Górnik” w Rzeczce.
 
Rzeczka: uczą się jeździć na nartach
Pierwsze zajęcia odbyły się w poniedziałek, uczestniczyło w nich kilkanaścioro dzieci w wieku 8- 14 lat. Pod okiem instruktorów młodzi adepci narciarstwa poznawali podstawy zimowego sportu. Zgodnie z harmonogramem zajęcia będą się odbywały trzy razy w tygodniu w godzinach 17.00-19.00.
 
 
 
- Mamy jeszcze miejsca. Nauka jest bezpłatna, ale każdy uczestnik musi zapewnić sobie sprzęt i dojazd - mówi Artur Jarczok, kierownik Centrum Sportu i Rekreacji w Jedlinie-Zdroju.
 
Szczegółowych informacji udziela Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, ul. Boczna 8A, tel. 74 842 30 33.opr. kat 
foto: Urząd Gminy Walim
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walim  |   Rzeczka  |   narty  |   ferie  |  

Uważaj w Zagórzu, bo Twoje auto wróci na lawecie

Walim: Seniorzy otrzymali Opaski Życia

History Hiking: Opuszczona ciężarówka, ukryte skarby... co skrywają...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij