Menu

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

30-tką nie dojedziemy do Modliszowa, więcej kursów lini nr 6, 50, 52 - od poniedziałku, 31 stycznia wprowadzone zostaną zmiany w rozkładach jazdy autobusów miejskich w Świdnicy. Duża ich część została zaktualizowana na wniosek pasażerów. 

 
Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej
linia nr 30  nie będzie kursowała już  do Modliszowa, (wszystkie kursy będą wykonywane z przejazdem przez ul. Kraszowicką),

linii nr 10 będzie obsługiwała połączenia do Modliszowa na trasie Świdnica – Pogorzała - Modliszów,
 
linia nr 1 - dla wybranych kursów został zastosowany wariant przejazdu bezpośredniego do ul. Strzelińskiej przez ul. Westerplatte/Składową (z pominięciem osiedla Zarzecze). Dotyczy to przejazdów w godzinach obsługi pracowniczej w rejonie ul. Strzelińskiej,

linia nr 6 - wprowadzono dodatkowe przejazdy na trasie E. Plater – Kopernika – Strzelińska,
 
linia nr 50 i 52 - zwiększono ilość kursów wykonywanych z zajazdem do centrum „E. Leclerc”.
 
 
Od wtorku, 18 stycznia, w związku z prowadzonym remontem ul. Sikorskiego, obsługa przystanków przy ul. Pogodnej w godzinach zmian pracowniczych realizowana jest przez linię nr 7, jako przedłużenie kursów z przejazdem przez osiedle Zawiszów. Linia 30 kończąca bieg przy ul. Sikorskiego dojeżdżać będzie do przystanku przy ul. Strzegomskiej (centrum „E. Leclerc”).
 
W okresie ferii zimowych (31 stycznia - 13 lutego) obowiązywać będzie rozkład jazdy dla dni powszednich wakacyjno-feryjnych.       
 
Rozkłady jazdy znajdują się na przystankach, znajdziez je tez TUTAJ
 
opr. kat
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com


 


 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

''Kara jest rażąco niska'' - prokuratura odwoła się od wyroku

Nowe schronisko dla bezdomnych

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij