Menu

Na lodowisko do Jedliny lub Świdnicy.

Niestety, w Wałbrzychu na łyżwach nie pojeździmy bo nie ma w mieście lodowiska, ale jest dobra informacja. Lodowisko w Jedlinie czynne będzie już od soboty. Na łyżwy można pojechać tez do Świdnicy.  
Na lodowisko do Jedliny lub Świdnicy.
Już od soboty (22 stycznia) od godziny 15.00 będzie można korzystać z nowego lodowiska plenerowego w Jedlinie Zdroju. Lodowisko ma wymiary 14 x 36 metrów. Według producenta, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, może funkcjonować nawet przy 15 stopniach ciepła. Przy lodowisku będzie działała wypożyczalnia (jest 100 par łyżew i kaski).

 Lodowisko będzie czynne cały tydzień. W soboty i niedziele od godziny 10.00 do 21.00, a w tygodniu od 11.00 do 20.00. Przerwę techniczną zaplanowano w godzinach 14.30 – 15.30 w zależności od zużycia tafli. 

Bilet ulgowy - 10 zł, normalny - 15 zł za godzinę. Ulga przysługuje dzieciom w wieku  3 – 6 lat (młodsze wchodzą za darmo), młodzieży szkolnej i studentom do 26-go roku życia za okazaniem legitymacji i emerytom po 60-tym roku życia. Wypożyczenie łyżew, pingwinka czy kasku będzie kosztowało po 5 zł.

Czynne jest też lodowisko w Świdnicy. 
 
 
 
adm
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

PaNi MI (26 stycznia 2022 14:40)
Kto mieszkał w Jedlinie, to nie śmieje się już w cyrku... Kto pracował z Leszkiem, ten się śmieje na "Piła V" Kto był na spotkaniu rady Jedliny, ten wie jak dopalacze szkodzą... A bibliotekę w Jedlinie musieli zamknąć - bo ukradli tę jedną książkę ...
Wojtas (26 stycznia 2022 14:35)
Muszę pożyczyć kask który miał na sobie LO - może też bym miał takie pomysły. Liczę na to
Pani_Zofia (26 stycznia 2022 14:32)
Po bulach jest łyżwiarstwo - kolejny sport dla 5 mieszkańców lub radnych z Jedliny. Ciekawe kto Lechowi te pomysły daje - bo przecież na jednego to za mało. Tak się dzieję jak za władzą nie idzie odpowiedzialność... a Lech się cieszy bo synowi już lodowiskiem grzeje posadę .
cYZ (21 stycznia 2022 13:46)
Już niedługo w Głuszycy rozpocznie się budowa nowego hotelu. W końcu jakaś zdrowa konkurencja dla cara Ledy
Ewa (21 stycznia 2022 13:45)
W Nowej Rudzie np ostatnio po wielu latach otwarto basen odkryty i przez 5 lat jest za darmo dla wszystkich . No ale jaki gospodarz takie inwestycje - nic dodać nic ująć .
Iwona (21 stycznia 2022 13:41)
Za 700 tys to można było jakiś zakład pracy otworzyć albo zrobić jakąś infrastrukturę dla inwestorów panie Orpel. Jednak Jedlina to stan umysłu.
Roman (21 stycznia 2022 8:16)
Zapraszam dzisiaj na ulice naszego miasta. Dzisiaj można się poślizgać za darmo. Specjalnie nie odśnieżam abyście Państwo mogli korzystać do późnych godzin nocnych. Miłej zabawy.
Kin (20 stycznia 2022 20:42)
Przecież w Wałbrzychu mamy lodowisko na drogach i chodnikach więc ubieramy łyżwy i będziemy jeździć.
Józek (20 stycznia 2022 18:55)
Ceny z kosmosu popieprzylo ich ciekawe ile Orpel dostaje kazdego biletu niezle się nachapie
Krzyś (20 stycznia 2022 18:04)
Lodowisko jest w Wałbrzychu wystarczy wyjść i i i chodniki sam lód ulice sam lód .Bardzo dziękuję za uatrakcyjnienie przemieszczania się po naszym kochanym Wałbrzychu.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

logowisko  |   Jedlina Zdrój  |   łyżwy  |   Świdnica  |  

Altana w parku rośnie w oczach (FOTO)

Świdnica buduje mieszkania komunalne

Śmieci z Walimia, Głuszycy i Szczawna-Zdroju trafią do Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij