Menu

Biskup Dec o ''poście od mediów''

Biskup Dec kolejny raz zaskakuje swoimi wpisami na Twitterze. Tym razem pisze o ograniczeniu mediów i korzyściach, jakie miałoby to spowodować dla ducha. Czyżby miał na myśli korzystanie z social mediów?

Biskup Dec o ''poście od mediów''

Jest to kolejny już wpis w którym biskup nawiązuje do mediów

 

Biskup oprócz mediów poruszał też temat aborcji

 

Przeczytaj też: Kogo biskup Ignacy Dec nazywa Herodami?

 

 

Biskup spędza dużo czasu postując na Twiterze, ale wciąż nie znalazł czasu, by przeprosić księdza Trybulca zgodnie z wyrokiem sądu. 

 

Przeczytaj też: Biskupowi Ignacemu Decowi przeprosiny nie przechodzą przez gardło

 

Jak myślicie, czy biskup powinien w ramach postu ograniczyć Twittera? Dajcie znać w komentarzach. 

 

red

foto: twitter

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

##### (21 stycznia 2022 20:23)
Cytuję użytkownika: POpularne bzdury
Cytuję użytkownika: Marian
Cytuję użytkownika: Do lemingokoków
A jaki jest powód najeżdżania na biskupa poprzez ten portal? Wpisami na Twitterze zaskakują wszelkie Oc**jskie,Jachiry,Lemparty,Brejzy,Nitrasy i reszta tej bandy.Może ich wpisy warto zacytować?
Włącz TVP tam są dopiero geniusze
Oddaj 500+, tarcze i zasiłki.Wtedy pyskuj i żyw się szczawiem i mirabelkami.Zgodnie z dietą zalecaną przez Ryżego.
Wolę jeść szczaw zagryzając mirabelkami niż żyć w dzisiejszym dobrobycie.
Ania (21 stycznia 2022 10:09)
A takie pytanie do tego gostka, czy kosicol planuje moze jakis post od stasunkow sexualnych z nieletnimi? Moze tak wprowadzilimy by post na rok czy dwa zeby ksieza nie mogli sie obcowac z dziemi?
PRZEPROŚ KS TRYBULCA (21 stycznia 2022 9:52)
PROPONUJE WSZYSTKIM ODPOCZĄĆ OD KOŚCIOŁA . A GDZIE JEST PROKURATURA SKORO DEC NIE WYKONAŁ WYROKU ?
Kapitan Bomba (21 stycznia 2022 8:41)
Czytam te komentarzyki i stwierdzam że jesteście uposledzeni fizycznie i umyslowo
Gość (21 stycznia 2022 8:40)
A co biskup a decyzję Watykanu, że odmówi Polsce wydania jakichkolwiek dokumentów, które mogłyby przyczynić się do wykrycia przestępstw pedofilskich uczynionych przez kleryków w Polsce. Kiedyś ksiądz zapytał nas xzy wiemy, ze nasze dziecko zrezygnowało z religii i nie poszło na jakieś tam bieżmowanie... Odpowiedzieliśmy, ze to najpiękniejsza decyzja naszego dziecka... Całe szczęście, ze kościół powoli, ale skutecznie się sam wykańcza.
POpularne bzdury (21 stycznia 2022 6:25)
Cytuję użytkownika: Marian
Cytuję użytkownika: Do lemingokoków
A jaki jest powód najeżdżania na biskupa poprzez ten portal? Wpisami na Twitterze zaskakują wszelkie Oc**jskie,Jachiry,Lemparty,Brejzy,Nitrasy i reszta tej bandy.Może ich wpisy warto zacytować?
Włącz TVP tam są dopiero geniusze
Oddaj 500+, tarcze i zasiłki.Wtedy pyskuj i żyw się szczawiem i mirabelkami.Zgodnie z dietą zalecaną przez Ryżego.
antyklecha (20 stycznia 2022 22:23)
Cytuję użytkownika: Komu przeszkadza post biskupa seniora?
Napisał post o poście i od razu wielkie aj-waj! Ksiądz Ignac pości na tweeterze i komu to przeszkadza. Mnie nie, ja od Tweetera i Facebooka poszczę systemowo. Nigdy nie używałem i nie mam zamiaru. Za to zrobiłem sobie post od komentowania na W24, który lubiłem, owszem. A to po to, żeby nie dołączać już więcej do głównego nurtu rynsztoka nienawiści, którego odnoga ciurka wartko również tędy. Czuję się teraz spokojniejszy. Innym polecam i do swojego postu powracam. Zostańcie z Bogiem, kochani!
Wolę bajki o krasnoludkach. Nic nie kosztują i nie gwałcą dzieci!
antyklecha (20 stycznia 2022 22:22)
Cytuję użytkownika: Grabarz
Proponuję aby klechy ograniczyły korzystanie z dziecięcych tyłków. To wyjdzie na dobre duchowi.
I z naszej kasy!!!!
Grabarz (20 stycznia 2022 22:10)
Proponuję aby klechy ograniczyły korzystanie z dziecięcych tyłków. To wyjdzie na dobre duchowi.
Liga (20 stycznia 2022 21:18)
Cytuję użytkownika: rzygać mi się
rzygać mi się chce jak na was patrzę jedno muszę przyznać umiecie hajs brać od starszych osób czarna mafia
To rzygaj.Po belcie tak jest!Obys się nie zadusil treścią żołądkowa!Miłego wieczorki przy muszli klozetowej.Nie zapomnij splukac fe!!!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

biskup  |   dec  |   ograniczenie  |   media  |   post  |   twitter  |  

Dyrygentka-rezydentka Agata Zając żegna się z Filharmonią Sudecką

Postęp prac na budowie Obwodnicy Wałbrzycha (FOTO)

Radny Langer komentuje męskość posła Biedronia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij