Menu

Wypadek w okolicach Bystrzycy Dolnej

Ciężkie warunki na drodze, a o wypadek nietrudno. Straż pożarna musiała interweniować na drodze w okolicach Bystrzcy Dolnej koło Swidnicy. 

Wypadek w okolicach Bystrzycy Dolnej

red

 

 

foto: OSP Świdnica

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tomek (21 stycznia 2022 6:31)
Oczywiście wina pogody.
DJ2022 (20 stycznia 2022 22:42)
No proszę debile !
Żulik z T 1 (20 stycznia 2022 22:15)
Mówiłem Ci żulik z T1 żebyś tyle nie chlał. Magda wie że ty tyle pijesz? Dziecko tak samo wychowasz?!

Dodaj komentarz

swidnica  |   wypadek  |   bystrzyca  |   droga  |   snieg  |   112  |   straz  |   pozarna  |  

400 tys. zł. wyda Wałbrzych na kwiaty i nasadzenia

Nie żyje 22-latka. Śmiertelny wypadek w Boguszowie

Dachowanie w Starych Bogaczowicach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij