Menu

Trudne warunki na drogach. Wypadek koło Bystrzycy

Uważajcie na drogach - jest bardzo ślisko. Do wypaku doszło na trasie Bystrzyca - WItoszów.

 

Trudne warunki na drogach. Wypadek koło Bystrzycy

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 17:00 w okolicach Bystrzycy Dolnej w kierunku Witoszowa Dolnego. Opel zderzył sie z busem.

Dziś przed godziną 7:00 doszło z kolei do wypadku  na autostradzie A4 w kierunku Katowic, koło węzła Wrocław Wschód. Po zderzeniu busa z ciężarówką wyłaczony jest jeden pas ruchu. Jest bardzo slisko, 

 

 
opr. kar
foto: OSP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gość (21 stycznia 2022 8:30)
Na Podzamczu ulice to lodowisko. Może Prezydent zamiast jeździć na spotkania o byle co, to zlustrowałby jezdnie i zrozumiał, ze leczenie zepsutych nóżek i rączek również dużo kosztuje, może nawet więcej niz przejazd piaskarki... No tak... koszty szpitala to juz inna bajka.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   112  |   policja  |   Witoszów  |   Bystrzyca  |   wypadek  |  

Rozpoczyna się przebudowa chodnika na Wołyńskiej

Wojewoda pomoże Ukraińcom z powiatu świdnickiego

Świdnica potrójnie nagrodzona''Perłami Samorząd''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij