Menu

Pomocny pacjent poszukiwany

Pożyczył powerbank kobiecie w szpitalnej poczekalni i wyszedł. Uczciwa pacjentka chciałaby oddać urządzenie właścicielowi.

Pomocny pacjent poszukiwany

Powerbanki to bardzo przydatne urządzenia, które potrafią poratować w sytuacji, gdy zabraknie nam prądu np. w smartfonie. Przekonała się o tym pacjentka na wałbrzyskim SOR, której powerbank pożyczył nieznajomy. Mężczyzna jednak wyszedł i zostawił urządzenie a kobieta chciałaby mu je zwrócić. Właściciel powerbanku prawdopodobnie ma złamaną rękę - to jedyny opis, który przesłała pani Agnieszka, który może pomóc namierzyć mężczyznę. Przekażcie znajomym informację - ta może dotrze do właściciela urządzenia. Kontakt w sprawie zguby: 792 786 939.

 

 

plr

foto: archiwum / ilustracyjne

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Syla (21 stycznia 2022 15:50)
A może przy okazji kontynuacja znajomości
Pacjent NFZ (21 stycznia 2022 15:22)
Poszukiwany doktor co to sobie dopisywał "godziny" za dyżury. Do dzisiaj wszyscy wskazują go palcami a on idzie w zaparte.
O jacie (21 stycznia 2022 15:00)
Ja kiedyś dałem chusteczkę do nosa w poczekalni i też nie odebrałem
Ala (21 stycznia 2022 13:05)
Tak na marginesie, z tego co wiem Pan znalazł się juz w środę...
1234 (21 stycznia 2022 12:19)
Wśród wielu pesymistycznych wiadomości miło przeczytać coś "innego" niż tylko srovidy, wypadki czy info o zmarłych.

Dodaj komentarz

szpital  |   sor  |   powerbank  |  

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

ŚKA będzie nas wozić przez 1,5 roku. Na razie bez podwyżek cen biletów

Nowa Sala Doświadczania Świata dla seniorów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij