Menu

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

- Karuzela kadrowa w szpitalu im. Sokołowskiego w Wałbrzychu nie sprzyja jego dobru - twierdzi Mirosław Lubiński, przewodniczący komisji polityki społecznej, zdrowia i rodziny sejmiku dolnośląskiego. Mówi także, że wielokrotnie interweniował  w sprawie lekarza z SOR, który odmawiał chorym przyjęcia do szpitala.

Gość Dnia - Mirosław Lubiński

Komentarze

We are (22 stycznia 2022 12:48)
Widzę, że są ludzie którzy potrafią sprawiedliwie ocenić sytuacje. Brawo panie doktorze
Ktoś (21 stycznia 2022 20:49)
Przecież te szpital to umieralnia i to od lat aż strach tam jechać.

Dodaj komentarz

sor  |   szpital  |   wałbrzych  |   lekarze  |   covid-19  |   mirosław lubiński  |   sejmik  |   sokołowskiego  |  

Kto wystąpi na Dniach Wałbrzycha?

Fragment Chrobrego wyłączony z ruchu przez Lisią Sztolnię?

Do ekstraklasy jeden krok

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij