Menu

Przystanek 200 metrów dalej

Od dziś zmienia się lokalizacja przystanku dla pięciu linii. Przystanek Wysockiego – Plac Grunwaldzki przesunięty został 200 metrów dalej na al. Wyzwolenia przy ZS Energetyk.
 
Przystanek 200 metrów dalej
Przystanek został przesunięty z powodu remontu sieci wodociągowej. Prace zaplanowano na około miesiąc. Zamiast na Pl. Grunwaldzkim podróżni będą teraz korzystać z przystanku zlokalizowanego około 200 metrów dalej - przy ZS Energetyk. Dotyczy to linii A-5-11-12-15. Odjazdy linii 15 w kierunku Starego Zdroju realizowane będą z ul. Chrobrego.
 
 
 

kat
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

 
 

Komentarze

Ryszard (24 stycznia 2022 14:47)
I tam powinien zostać jak dawniej.

Dodaj komentarz

Znika ''jedynka'' Spore zmiany w komunikacji od nowego roku

Polowali na duże pojazdy

Jutro komunikacja miejska będzie bezpłatna

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij