Menu

Gość Dnia - Andrzej Lipiński

- To nieprawda, że chcę zabetonować Sokołowsko - burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński zdecydowanie odpiera zarzuty  o pomyśle zabudowania chronionych obszarów Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich.

Gość Dnia - Andrzej Lipiński

Komentarze

Testo (26 stycznia 2022 11:35)
...dalej jest "sercem w PO i w strukturze", ale rozum mówi mu, że z bagna nic dobrego nie wyciągnie, więc się schyla po kasę od PiS ... dla dobra mieszkańców (i ze świadomością, że oni przynajmniej coś dadzą). Nie ważne kto daje, ważne aby pozyskać...i siebie też wzmocnić przy okazji...
Zdziwiony (26 stycznia 2022 1:57)
Sokołowsko to w tej chwili zaniedbania wiejska dziurą.Nikt tu nie przyjeżdża bo nie ma po co, może wpadną dziki z Podzamcza( w wolnym czasie). Człowiek chce im to zmienić, przywrócić stan poprzedni,a miejscowe prymitywy,wraz z eko_terrorystami blokują, czy w Sokołowsku nie mieszka już nikt rozsądny?
Wyborca (25 stycznia 2022 19:21)
Skumał się z PiS, za nic honoru! Tfu!!! Myśli że jak zrobi chodniczek, to wszyscy będą mu czapkować... brawo Sokołowsko!!! Dzięki wam ten człowiek szybko się wycofa. Mali słabi ludzie mają duże parcie na szkło! Lepiej niech się zajmie ratowaniem urzędu, bo mu ludzie odchodzą... sam ma 18 tys.pensji, a ludzie mają zapierdalac za miskę ryżu! Nic z tego! Ludzie znajdują lepiej płatną pracę.
sołectwo (24 stycznia 2022 17:49)
Panie lipiński proszę się odp...ć od Sokołowska. PiSowski wyjazd do Warszawy rozliczymy przy urnie wyborczej. Wstydź się pan.

Dodaj komentarz

gość dnia  |   andrzej lipiński  |   sokołowsko  |   mieroszów  |  

Gość Dnia - Katarzyna Duda

Gość Dnia - Jarosław Buzarewicz

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij