Menu

Pobiegli już 23 raz. Najstarszy zawodnik miał 93 lata

Trzech zawodników nie opuściło żadnego z 23 biegów, a najstarszy zawodnik miał 93 lata - na wałbrzyskim Podzamczu odbył się XXIII Memoriał Stanisława Kaczmarka, byłego prezesa SM Podzamcze. 


 

Pobiegli już 23 raz. Najstarszy zawodnik miał 93 lata

Bieg rozegrany został na trzech dystansach -  2,2 km,  4,4 km i 6.6 km. w różnych kategoriach wiekowych. Wystartowało 39 zawodników. Wszystkie 23 biegi zaliczyli: Józef Jagodziński, Kazimierz Sawko i Józef Żuk. Najstarszy uczestnik Czesław Marciak (93 lata) startował 19 raz, a Mirosław Kaczuga 18 raz.
 

Przed startem zawodnicy uczcili minutą ciszy Stanisława Grędzińskiego – wybitnego wałbrzyskiego biegacza i olimpijczyka oraz Stanisława Kaczmarka i Jerzego „Maćka" Draba – współtwórcę imprez biegowych na Podzamczu.

 

WYNIKI:

Klasyfikacja Generalna Kobiet

 1. Aneta Peczar
 2. Magda Malec
 3. Weronika Osińska

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn

 1. Jan Kaczor
 2. Alan Dobrowolski
 3. Damian Cabaj

Zwycięzcy w kat. wiekowych

 

Kat. dziewcząt do 18 lat

 1. Julia Pelc
 2. Karolina Januszkiewicz

Kat. chłopców do 18 lat

 1. Patryk Wilczyński
 2. Mateusz Wilczyński
 3. Aleksander Dalecki

Kat. K-20

 1. Aneta Peczar
 2. Weronika Osińska
 3. Teresa Łobodzińska

Kat. K-40

 1. Magda Malec
 2. Bogumiła Wilczyńska
 3. Małgorzata Bieńkowska
 4. Ewelina Dalecka
 5. Danuta Błaszkiewicz

Kat. M-20

 1. Jan Kaczor
 2. Alan Dobrowolski

Kat. M-30

 1. Damian Cabaj
 2. Grzegorz Szczepański

Kat. M-40

 1. Andrzej Cukier
 2. Aleksander Szkaradek
 3. Tomasz Januszkiewicz

Kat. M-50

 1. Marek Leśnicki
 2. Dariusz Młodzieniak
 3. Mirosław Kaczuga

Kat. M-60

 1. Ryszard Gurgul
 2. Kazimierz Sawko

Kat. M-70

 1. Józef Jagodziński
 2. Wojciech Onoszko.

Kat. Niepełnosprawni

 1. Henryk Fortoński

   

   

 

 

 

inf.prasowa

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pan (26 stycznia 2022 8:07)
Cytuję użytkownika: Brak reklamy
I wszystko pięknie. Tylko że mieszkam na podzamczu i jakoś nie wiedziałem że cokolwiek będzie się działo. Tak to miało wyglądać?
Zawsze tak jest. Jakby nikomu nie zależało na większej frekwencji. Walbrzskie media też specjalnie się nie kwapią do zereklamowania tego biegu.
Brak reklamy (25 stycznia 2022 23:17)
I wszystko pięknie. Tylko że mieszkam na podzamczu i jakoś nie wiedziałem że cokolwiek będzie się działo. Tak to miało wyglądać?

Dodaj komentarz

OSK  |   Wałbrzych  |   Podzamcze  |   bieg  |  

Blisko 500 osób na starcie Mikołajkowego Biegu dla Hospicjum.

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij