Menu

Zamek Książ podpisał umowę z Politechniką Wrocławską

Prowadzenie badań historycznych, architektonicznych, archeologicznych i budowlano-konserwatorskich - to tylko niektóre z płaszczyzn współpracy między Zamkiem Książ a Politechniką Wrocławską. Zamek i uczelnia podpisały umowę współpracy. 
 
Zamek Książ podpisał umowę z Politechniką Wrocławską

Ramowa umowa o współpracy dotyczy również wspieranie kształcenia studentów po przez organizację zajęć w Zamku Książ (plenery i warsztaty).

- Platforma wymiany wiedzy i doświadczeń umożliwia też prowadzenie badań historycznych, architektoniczno-archeologicznych i budowlano-konserwatorskich, zapewniając prezentację wyników m.in. w formie wspólnych wystaw - informuje Mateusz Mykytyszyn. 
 

 

 

Politechnika Wrocławska to już szósta wyższa uczelnia z którą Zamek Książ ma podpisaną umowę współpracy.  Zamek współpracuje już z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Uniwersytetem Wrocławskim, Państwową Uczelnią Angelusa Silesiusa w Wałbrzycha, Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu i Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu.
 

opr. kat
foto: Zamek Książ
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Władymir (26 stycznia 2022 22:52)
Cytuję użytkownika: Krzysiek
Redakcja powinna podpisać umowę z jakimś choćby liceum i wysłać tam swoich marnych redaktorków. Tyle błędów w krótkim tekście, jakby skończyli tylko podstawówkę w tym dwie klasy pierwsze i trzy drugie...Żenada!!!
Opracowanie pisane przez translator z zaprzyjaźnionej Ukrainy
Krzysiek (26 stycznia 2022 19:01)
Redakcja powinna podpisać umowę z jakimś choćby liceum i wysłać tam swoich marnych redaktorków. Tyle błędów w krótkim tekście, jakby skończyli tylko podstawówkę w tym dwie klasy pierwsze i trzy drugie...Żenada!!!

Dodaj komentarz

Bajkowa Parada w Zamku Książ (FOTO+VIDEO)

Z kamerą wśród kwiatów

Zobaczcie film ''Książ. Klucz do Śląska''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij