Menu

Ile kosztuje miasto? Opowiada prezydent Wałbrzycha

Jakie koszty ponosi miasto  w związku z podwyżkami cen gazu, prądu, inflacją, Polskim Ładem i pandemią. Jak wyglądają podstawowe dane budżetowe, ile środków wydawanych jest na inwestycje, ile kosztuje np. wybudowanie 1 km nowej drogi czy zakup autobusu miejskiego - opowiada prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 
Ile kosztuje miasto?  Opowiada prezydent Wałbrzycha

 

 

red

foto: fb Roman Szełemej

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nie chcę się pastwić nad Romanem Sz. (27 stycznia 2022 18:34)
Ile kosztuje Wałbrzyszan takie pitolenie Romana Sz?
KarolZ (27 stycznia 2022 16:01)
Państwo w obecnej dobie to nie jest organizacja polityczna ludności zamieszkującej dany teren, powiązanej historią i językiem. Państwo, to jest obszar zarządzany przez namiestników, których jedynym celem jest zbieranie podatków w możliwie najwyższej wysokości, tak, aby nie powodować zaburzeń społecznych.
kk (27 stycznia 2022 14:03)
moze wrescie swiatla na ulicach beda wlaczane i wylaczane nie o jasnosci, nabijajac tym samym kase zakladowi energetycznemu.
Nie chcę się pastwić nad Romanem Sz. (27 stycznia 2022 11:57)
Dlaczego na tym niszowym portalu znikają negatywne opinie o działalności Romana Sz.
PREZYDENT TO DEBIL (27 stycznia 2022 9:32)
NAJLEPSZY MENADZER SWIATA OD CZASU KRUCZKOWSKIEGO, ZADLUZYL MIASTO NA 700 MLN. OBECNIE ZADLUZENIE 722 MLN, ZA KRUCZKOWSKIEGO BYLO 35 MLN. DEBIL MOWI, ZE POTRZEBUJE ZADLUZYC MIASTO NA KOLEJNE 60 MLN. PROSTA SPRAWA, NAJLEPSZY MENADZER SWIATA WIE JAK POZYSKAC SRODKI NA SWOJA PODWYZKE. PODNIESIE CENY BILETOW, PARKINGOW, WODY, SCIEKOW, SMIECI. NAJLEPSZY MENADZER ZNAJDZIE WYJSCIE Z NAJGORSZEJ SYTUACJI. KOSZTEM MIESZKANCOW WALBRZYCHA, ALE PO-JEBOW TO NIE INTERESUJE, NIE PRZESZKADZA.
Nie chcę się pastwić nad Romanem Sz. (26 stycznia 2022 22:48)
Farezuszowska ta nauka Romanie Sz.
Jerzy Jacek Pilchowski (26 stycznia 2022 20:48)
Nie słucham ale domyślam się, że Roman Sz. poucza mieszkańców jak szabrować. Dodatkowo, będzie chyba oskarżał PiS o to, że nie daje mu forsy aby mógł wybudować więcej świecących barierek.
Jacek (26 stycznia 2022 20:15)
Doktor Kaszpirowski się rozwija, teraz będzie robił wykłady z ekonomii w oparciu o opinie takich ekspertów jak Balcerowicz jego uczeń Siemoniak a może i Lewandowski, który uzdrawiał wałbrzyski przemysł.
Gienek (26 stycznia 2022 20:11)
Nie skorzystam.wielka lekcja obywatelska,tego jeszcze nie bylo!Ale cóż ,bez komentarza.

Dodaj komentarz

szelemej  |   prezydent  |   lekcja  |   obywatelska  |   live  |   transmisja  |   zywo  |  

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Prezydent Wałbrzycha: Dlaczego osób bezdomnych nie wyrzucamy z...

W Wałbrzychu powstanie około 5 tys. nowych mieszkań

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij