Menu

Atrakcyjny 30. Finał WOŚP w Boguszowie-Gorcach

50 wolontariuszy w trzech dzielnicach, 200 przedmiotów do wylicytowania, kurs Nordic Walking, 2 sztaby z imprezami zamkniętymi i 3 sceny dla artystów - boguszowska ekipa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zmobilizowana i gotowa do działania. Możecie ją wesprzeć już dzisiaj biorąc udział w specjalnych licytacjach online.

 

Atrakcyjny 30. Finał WOŚP w Boguszowie-Gorcach

Do soboty włącznie, na profilu facebookowym Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach będzie można licytować przedmioty online - wśród nich 2 złote serca. Organizatorzy zapraszają na transmisje codziennie w godzinach od 18:00 do 18:30.

 

Licytuj klikając tutaj

 

Finałowe oferty zainteresowani będą mogli złożyć już na miejscu, w Szybie Witold oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Placu Odrodzenia. Tam też będzie można wylicytować resztę z 200 dostępnych przedmiotów. Oferta jest naprawdę szeroka.

 

- To nie tylko zabawki czy gadżety związane z gminą, to także vouchery: wyjazdy na wczasy, sesje fotograficzne czy inne usługi, które przybliżymy już w czasie licytacji, zarówno na imprezach zamkniętych jak i internetowych. Mamy również 2 złote serduszka - jedno będzie można wygrać w Szybie Witold, a drugie w Centrum Kultury. Są do siebie zbliżone, ale różnią się rewersem: na jednym pisze "Boguszów", a na drugim "Gorce" - mówi dyrektor MBP-CK Marek Dańczak.

 

 

 


Jak przyznają organizatorzy, pandemia zredukowała część zaplanowanych atrakcji, jednak wciąż warto odwiedzić Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Boguszowie.

 

-  Próbujemy ominąć pandemię na ile tylko możemy.  Przestrzegamy wszystkich restrykcji, a obie imprezy zamknięte są tak zaplanowane, by każdy miał przestrzeń na zachowanie dystansu i czuł się bezpiecznie. Nie ukrywam, że kilka atrakcji wypadło przez to wszystko z grafiku, ale nie na tyle, by nie było po co już do nas przychodzić. A skoro mowa o chodzeniu, w Kuźnicach zorganizujemy Nordic Walking.  Przyjdźcie pod szkołę i poodychajmy świeżym powietrzem. Wszystkie informacje znajdziecie na naszych plakatach.

 

 

- W trzech miejscach gramy i próbujemy zbierać pieniądze niezależnie od marszu wolontariuszy. Trzymajcie za nas kciuki.  Zbierzmy furę pieniędzy bo dzieciaki czekają - pozdrawia dyrektor MBP-CK Marek Dańczak.

 

pz

foto: pz

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

AAZXXZ (27 stycznia 2022 19:33)
Cytuję użytkownika: pazerny
Zamierzasz wrzucić pieniądze do puszki? Zastanów się!
A JA MOCZ
pazerny (27 stycznia 2022 17:16)
Zamierzasz wrzucić pieniądze do puszki? Zastanów się!
GG (27 stycznia 2022 17:15)
Po raz kolejny warto postawić pytania, z jakich to powodów akurat jedna charytatywna impreza, firmowana przez osobę mocno kontrowersyjną, cieszy się bezprecedensowym wsparciem mediów prywatnych takich jak TVN, Polsat. Dlaczego akurat w tym przypadku istnieje niepisany obowiązek entuzjazmowania się i wspierania tej imprezy. Medialny i organizacyjny cyrk, jaki towarzyszy WOŚP, dawno już przekroczył granice absurdu i przyzwoitości. Owczy pęd wyłącza myślenie większości ludzi, którzy „dają na Owsiaka”, bo „przecież wszyscy dają”. Wraz z każdą edycją WOŚP uzupełniany jest wizerunkowy kapitał człowieka, który pod pozorami ograniczenia wyłącznie do pracy charytatywnej, przemyca bardzo wyraziste poglądy społeczne i polityczne. Ja tego kapitału podwyższała nie będę.
Lucyna (27 stycznia 2022 16:49)
Złamanego grosza nie dam na taki fajans. Kto chce niech daje, bez żebrania!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedy skończy się to żebractwo narodowe!!!!!!!!!!!!!
Hoshi Oto (27 stycznia 2022 16:14)
Najpiękniejsze święto narodowe moim zdaniem. Chociaż jeden dzień będzie normalnie.
Maga (27 stycznia 2022 15:59)
Kogo jeszcze obchodzi ta lewacka szopka?
Daniel (27 stycznia 2022 14:42)
Na jednym PISZE ???. Kto to pisał ,czy ten dyrektor tak się wypowiedział. Poziom dziennikarstwa mniej na z zero.

Dodaj komentarz

boguszów-gorce  |   szyb witold  |   biblioteka  |   wośp  |   finał  |   licytacje  |   zbiórka  |  

Głuszycki Tydzień Bibliotek

Dziki buszują w Boguszowie

Koszykówka: Górnik Trans.eu Wałbrzych przegrał pierwszy mecz finału

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij