Menu

Nie działają niektóre tablice z rozkładami jazdy

Od kilku dni są problemy z tablicami na przystankach. W niektórych miejscach zamiast rozładu jazdy zobaczymy napisa "awaria". Czym jest to spodowodowane?

Nie działają niektóre tablice z rozkładami jazdy

-Jesteśmy w trakcie usuwania awarii. Wysiadły komputery. Są problemy z częściami i to dość długo trwa. Czekamy an dostarczenie sprzętu. -  mówi zastępca dyrektora ZDKiUM, Bogusław Rogiński.

 

Nie wiadomo ile potrwa usuwanie awarii. Póki co, mieszkańcy muszą korzystać z papierowych rozkładów jazdy, znajdujących się na przystankach.

 

 

 

 

red

foto: WTV

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

***** PO (28 stycznia 2022 16:34)
To wina zimy.I wiecie co *****PO.
Mieszkańcy Piaskowej Góry (28 stycznia 2022 13:11)
Zegar koło Manhattanu kiedy naprawicie ? Popsuty już od kilku lat. Każda tarcza wskazuje inną godzinę. Wskaźnik temperatury zaklejono.
Świstak (28 stycznia 2022 7:28)
Jak to awaria komputerów, przecież to tylko w szpitalu jest możliwe? Nie po to Roman zatrudnił doświadczonych informatorów ze szpitala.
Szczaw i Mirabelka (28 stycznia 2022 6:47)
Miasto się sypie od kilku lat.A bluszcz i fontanna z wieżą ważniejsze.
John (27 stycznia 2022 22:21)
Te papierkowe zaktualizujcie a nie połowa nie ważna i autobus przyjeżdża o innej porze niż powinien według waszego papierka
STI (27 stycznia 2022 21:22)
Tanie to się psują...musi być drogi serwis
Roman 500 000 (27 stycznia 2022 21:19)
Spowodowane jest to ciągłymi protestami cara przed marszałkiem.
Goldmann (27 stycznia 2022 20:24)
,,tak to jest ,,jak się ma 60 +,,,i się po prostu NIE OGARNIA JUŻ,,,
Goldmann (27 stycznia 2022 20:24)
,,tak to jest ,,jak się ma 60 +,,,i się po prostu NIE OGARNIA JUŻ,,,
Goldmann (27 stycznia 2022 20:24)
,,tak to jest ,,jak się ma 60 +,,,i się po prostu NIE OGARNIA JUŻ,,,

Dodaj komentarz

awaria  |   tablice  |   rozklad  |   jazdy  |   przystanki  |   komputer  |   uszkodzenie  |   wyswietlacze  |   zdkium  |  

Policyjny pościg - kierowca pod wpływem narkotyków

Nowe zeroemisyjne pojazdy trafiły do Świebodzic

Kierowca bez prawka i pasażer z wyrokiem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij