Menu

Był poszukiwany przez policję. W końcu trafił w ręce funkcjonariuszy.

26-letni wałbrzyszanin został zatrzymany wczoraj przed południem przez policjantów. Mężczyzna  jechał samochodem mimo zakazu kierowania.  Funkcjonariusze udowodnili mu również, że pod koniec sierpnia zeszłego roku nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 

Był poszukiwany przez policję. W końcu trafił w ręce funkcjonariuszy.
Policjanci ruchu drogowego zauważyli jadącego ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu kierującego samochodem. Rozpoznali w nim poszukiwanego.  Kiedy przy ul. 11 Listopada włączyli sygnały, mężczyzna zatrzymał kierowany samochód, wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo. Policjanci ruszyli w pościg i już po około 100 metrach zatrzymali 26-latka.
 
Wałbrzyszanin miał aktywny dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznym. Ponadto był poszukiwany. Teraz blisko dwa lata spędzi w więzieniu. 26-latek przez sąd został skazany za wcześniejszą jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, za jazdę pomimo zakazu sądowego, a także za niezatrzymanie się pojazdem do kontroli drogowej.
 
 
Policjanci dodatkowo udowodnili mu, że w sierpniu zeszłego roku na al. Wyzwolenie kolejny raz nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ale wtedy udało mu się porzucić pojazd i uciec pieszo do lasu.
 
 
Teraz do zasądzonej już kary więzienia, 26-latkowi przez sąd może zostać doliczone kolejnych pięć lat. Mężczyzna dzisiaj trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie został przewieziony przez funkcjonariuszy.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

funkcjonariusze  |   poszukiwany  |   policja  |   112  |   interwencja  |   sluzby  |   patrol  |   drogowka  |   997  |  

Ukradł samochód,bo... chciał w nim zamieszkać

Kolejni pijani kierowcy w rękach policji. Czy to już plaga ?

Uratowali desperatowi życie. Chciał skoczyć z okna, miał 3 promile.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij