Menu

Ferie zimowe w Wałbrzychu

W okresie ferii zimowych w naszym mieście nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez instytucje miejskie. Warsztaty, zimowiska, zajęcia - każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Ferie zimowe w Wałbrzychu
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki - prawdziwe górnicze zajęcia, warsztaty artystyczne, zajęcia online dla grup zorganizowanych, Zimowe Rodzinne Niedziele, Zimowe ferie online dla osób indywidualnych, Nocne Zwiedzanie z pracami górniczymi.
 
Szczegóły:  https://starakopalnia.pl
 
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu - Ferie Zimowe przy Brzechwy: warsztaty rytmiczno-ruchowo-teatralne oraz warsztaty plastyczno-teatralne.
 
 
Biblioteka pod Atlantami - Literackie Poniedziałki - warsztaty, Edukacyjne Środy - zajęcia oraz Rozrywkowe Piątki - gry i zabawy stolikowe. Szczegóły: https://atlanty.pl
Wałbrzyski Ośrodek Kultury - Zimowe Wariacje z WOK: warsztaty, spotkania z teatrem, wycieczki, basen, lodowisko oraz Zimowa Akademia Tańca (Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych").
 
 
 
Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA - wystawy, warsztaty w Centrum Ceramiki Unikatowej zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych, Zimowe Niedziele w Centrum Ceramiki Unikatowej, warsztaty dla najmłodszych.
 
 
 
Muzeum Porcelany w Wałbrzychu - kreatywne warsztaty muzealne i spacery ze sztuką skierowane zarówno do grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych.
 
 
Aqua Zdrój - Największy kompleks sportowo-rekreacyjny w Sudetach - Zimowisko 2022 - zajęcia w Aqua-Parku, kino, teatr, gry i zabawy, ognisko z kuligiem, zajęcia sportowe.
 
Szczegóły: http://aqua-zdroj.pl
 
 
Zamek Książ w Wałbrzychu - Zamkowa Zimowa kraina czyli specjalne zwiedzanie dla rodzin z dziećmi, Upiorny Bal dla rodzin z dziećmi - edycja feryjna Nocnego zwiedzanie, gra terenowa Ale Meksyk!, specjalne edycje Nocnego Zwiedzania, Ogrody Światła.
 
 
red
foto: ilustracyjne/pixabay
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Gość (30 stycznia 2022 9:27)
jak to mówią jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę
Ulubieniec Ordo luris (30 stycznia 2022 8:50)
Dzieci oraz młodzież do szkoky chodzić nie mogą bo Covid, ale już półkolonie są bezpieczne. Tylko politycy PiSu takie przepisy są w stanie wprowadzić w życie.

Dodaj komentarz

ferie  |   zimowe  |   atrakcje  |   sport  |   rozrywka  |   miejskie  |   instytucje  |   kultura  |   wydarzenia  |  

Rozpoczął się sezon na Curling

Ruszył remont w Hali Lekkoatletycznej przy Chopina

Wałbrzyskie pięściarki, jak bracia Kliczko. Nie walczyły, bo...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij